نمونه کاشت ناخن

ناخن و انواع طراحی آن

کاشت ناخن یکی از کارهای زیبایی است که روزانه طرفداران زیادی پیدا می کند. تمامی گروه های سنی زنان این کار زیبایی را دوست دارند. اما برای داشتن ظاهری زیبا، طبیعی و خوشگل باید به یک سالن زیبایی حرفه ای مراجعه کنید. در این مقاله در رابطه با کاشت ناخن توضیحاتی را قرار داده ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

طرح زمستونی

کاشت ناخن، مانیکور و پدیکور ناخن

خانم ها اخیرا به منظور زیباسازی انگشتان دست ها از مدل کاشت ناخن و یا کاور کردن آن استقبال ویژه ای نموده اند به گونه ای که کمتر بانویی را مشاهده می کنید که به زیبایی ناخن دست و حتی انگشتان پاها توجه نورزد.

تماس با دنیای چهره ها

اصطلاح مانیکور را برای آرایش ناخن دست و پدیکور را به منظم مرتب سازی ناخن پاها استفاده می کنند. خانم ها برای زیبا نمودن ناخن ها دست ها و پاهای خود هر چند وقت یکبار به ارایشگاه خوب برای کاشت ناخن مراجعه می نمایند. در بیشتر مواقع ناخن کاران برای جلوگیری از بیماری های پوستی و قارچی از برخی لوسیون ها و پمادها جهت کنترل این عارضه استفاده می کنند تا ناخن های متقاضی آسیب نبیند.

همانطور که گفتیم مانیکور یک روشی است که برای مراقبت و زیبایی ناخن دست که همزمان موجب تقویت ناخن ها نیز می شود. مانیکور ناخن در سالن های زیبایی انجام می شود. سالن زیبایی دنیای چهره ها نیز به صورت تخصصی اقدام به کاشت و مانیکور ناخن می کند که در ادامه چند نمونه را مشاهده می کنید.

طراحی ناخن کاشت با رنگ زرشکی
طراحی مینیمال روی ناخن
طراحی دونه برف روی ناخن کاشت

مزایای مانیکور و پدیکور ناخن کاشت

مانیکور و پدیکور به ناخن ها جذابیت و زیبایی می بخشد. در اغلب مواقع ناخن کارها برای محکم نمودن ناخن، از ژل و یا براق کننده در انتهای کاشت ناخن استفاده می کنند تا زیبایی آن ها بیشتر شود.

عروس سرا و سالن زیبایی دنیای چهره ها اماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات: خدمات زیبایی ناخن، کاشت ناخن، شینیون مو، رنگ مو تخصصی، صافی و احیای مو و.. با بهترین پرسنل می باشد.

جهت برقراری ارتباط با دنیای چهره ها، با شماره های 88211576 – 09194189463 تماس بگیرد.
و یا به آدرس اینستاگرام دنیای چهره ها مراجعه فرمایید.

با انجام مانیکور عادت زشت بعضی از افراد برای جویدن ناخن کاسته و یا کاملا برطرف می شود.

شاین ذکر است که بگوییم مانیکور و پدیکور تا دو هفته دوام و ماندگاری دارد، فرد برای ترمیم آن باید مجددا به سالن و یا مرکز زیبایی مراجعه نماید. بنابراین خانم هایی که کاشت ناخن دارند برای ترمیم کاشت و طراحی همزمان مراجعه می کنند.

انواع طراحی ناخن

لاک  ناخن سفید همراه با ترکیب های مختلف:

بیشتر خانم ها این مدل رنگ را می پسندند چرا که با هرگونه تیپ و آرایشی سازگار است.

لاک ناخن سیاه و کریستال:

این رنگ مناسب ناخن های بلند و مربعی است و به ظاهر دست ها جذابیت خاصی می بخشد، چرا که ترکیبی از الماس و کریستال های رنگی است.

لاک ناخن رنگ بژ:

این رنگ به منظور برجسته نمودن ناخن بسیار ایده آل می باشد و بهتر است که همراه با سبک فرانسوی یا بیبی بومر ناخن برای ناخن های کاشت استفاده شود.

لاک ناخن با رنگ های روشن همراه با طراحی:

این سبک از رنگ ها را به نام ناخن های فصل بهاری می شناسند و مناسب ناخن های بلند و دایره ای شکل هستند.

لاک ناخن شیشه ی و شفاف:

اگر خانم ها از این نوع رنگ بر روی ناخن های کاشت دست استفاده می کنند، بهتر آن است که  از طراحی گل هایی با رنگ لاک سفید استفاده کنند تا زیبایی آن را دو چندان نماید.

لاک ناخن طیف نیلی:

 این رنگ مناسب تمام رنگ پوست دستان است و جهت زیباسازی آن بهتر است که بر روی آن مقداری طراحی صورت گیرد.

برخی نکات کلیدی برای زیباسازی ناخن کاشت

اگر انگشتان دست و یا پاهای افراد کاشت و یا کاور ناخن دارد، بهتر است جهت حفظ آن از رسانیدن ضربه و یا صدمه ناگهانی به آن جلوگیری به عمل آورند.

شستشوی به اندازه و قرار دادن لوسیون به آن باعث نرم و تمیز نمودن می شود و ظاهر آن را زیبا می نماید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

مطالب مرتبط