info[at]donyayechehreha.com

صفحه اصلی / مو / بهترین مرکز کراتینه مو در تهران
۱۶ دقیقه
دنیای-چهره-ها

بهترین مرکز کراتینه مو در تهران

آنچه می خوانید...
5/5 - (1 امتیاز)

کراتینه مو در تهران

اگر موهای بسیار آسیب دیده، شکننده  ای دارید و یا به هرعلتی موهایتان نیاز به تقویت و زیباتر شدن دارد، کراتینه و احیای مو از بهترین روش های برای ترمیم موهای آسیب دیده می باشد. سالن زیبایی دنیای چهره ها در ادامه مطلب به صورت تخصصی، کاملترین نکات درباره کراتینه مو را توضیح داده است.

قبل از آن که به کراتینه واحیای مو بپردازیم، باید بدانیم کراتین چیست؟ کراتین یک نوع پروتئین است که این نوع پروتئین در ناخن، دندان و مو به صورت طبیعی وجود دارد. کراتینه ها بیشتر منجربه احیای مو و درصد کمی باعث صافی مو می شود.

کراتینه مو در تهران

دسترسی آسان به مهم ترین بخش ها

کراتین چیست؟

در گذشته کراتین فقط برای صافی و احیا استفاده می شد و قدمت این کار حدودا 10 سال است. امروزه علاوه بر این روش ها، محصولاتی مثل پروتئین، بوتاکس، آرگان ها و انواع تراپی های دیگر به این محصولات اضافه شده است که در ادامه توضیحات دقیقتری در رابطه با این محصولات قرار داده ایم.

می توان این محصولات را بر اساس معیار های زیر دسته بندی کرد:

 • میزان تاثیر
 • میزان نفوذ در مو
 • میزان صافی و احیا

کراتینه مو چه کاربردهایی دارد؟

 • تقویت و درمان کننده مو
 • وزی های مو را از بین می برد.
 • صاف کردن مو
 • ترمیم موی آسیب دیده

اگر دچار بیماری و حساسیت پوستی هستید و یا دارویی خاص را مصرف می کنید، حتما متخصص کراتینه را در جریان بگذارید.

انواع موع آسیب دیده

می توان گفت در سطح دنیا هر مویی که باشد قطعا یکی از این 5 اسیب را داراست. زیرا همه افراد مواد و شوینده هاغیرمناسب استفاده می کنند، مو را در معرض نور خورشید قرار می دهند. آب استخر با مو برخورد می کند، از داروهای مختلف استفاده می شود، آسیب دارویی و…

آسیب مو در موهای مختلف متفاوت است و به صورت کلی می توان آن را به چند دسته تقسیم کرد.

آسیب پایه 1

برخی از افراد به هیچ عنوان اقدام به رنگ کردن مو یا دکلره مو نکرده اند اما موی آنها دچار خشکی، موخوره، دهیدراتی مو یا کم ابی شود. این آسیب ها پایه یک هستند.


آسیب پایه 2

در این دسته افرادی هستند که موی آنها رنگ شده اما از رنگ های ضعیف استفاده شده است.


آسیب پایه 3

افرادی در این دسته هستند که هم موهای خود را رنگ می کنند و هم از دارو استفاده می کنند. در این مرحله پیشرفت آسیب بیشتره و فلس مو باز مونده و دچار خشکی و شکستگی شده است.


آسیب پایه 4 و 5

این آسیب ها به مراتب بسیار بیشتر هستند و مو شکستگی، موخوره و خورد شدگی بیشتری دارد . این آسیب در افرادی ایجاد می شود که موهای خود را با دکلره ها غیر اصولی و رنگ های شدت دار رنگ کردند  یا کراتین های غیر اصولی انجام دادند.


آسیب های خارجی

 اتوکشی های نامناسب و بی‌رویه، بستن مو به شکل نادرست، خیس بستن مو

در این زمان باید کاری که مناسب هرگونه آسیب و یا هر مویی است انجام بدهیم. کراتین یکی از پروتئین های تشکیل دهنده مو است که در هریک از عوامل ذکر شده ممکن است از بین برود و یا کم شود. در برخی موارد با بالاتر رفتن سن این پروتئین کاهش می یابد.

با کارهایی مانند پروتئین و کراتین، این پروتئین از دست رفته را به مو برمی گردانیم و موجب ترمیم مو می شود.


بهترین مرکز کراتینه مو در تهران

آکادمی زیبایی دنیای چهره ها یکی از بهترین مراکز کراتینه مو در تهران می باشد. شما می توانید در دنیای چهره ها انواع خدمات کراتین، پروتئین تراپی، آرگان تراپی، پلکس تراپی، ریباندینگ و …. دریافت کنید. در این مرکز اولویت، درمان و احیای موهای شما می باشد و به هیچ عنوان آسیبی به موی شما وارد نمی شود.

در صورتی که شما برای صافی و کراتین مو به دنیای چهره ها مراجعه کنید، در صورتی که موهای شما اسیب دیده باشد به هیچ عنوان قبل از درمان، اقدامات مربوط به صافی انجام نمی شود زیرا آسیب بیشتری به موی شما وارد می شود.

دسترسی به آکادمی زیبایی دنیای چهره ها

کراتینه مو در تهران در دنیای چهره ها

جهت اطلاع از خدمات بیشتر در دنیای چهره ها ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

با موهای آسیب دیده چه کنیم؟

اولین اقدام برای ترمیم و تقویت موی آسیب دیده، کوتاه کردن مو است. و در گام بعدی کراتین و احیای مو توصیه می شود که در این مواقع کراتینه مو به منظور تقویت و  ویتامینه کردن مو به کار می رود.

بنابراین اگر موهای آسیب دیده و یا سوخته دارید، تنها کراتینه مو کافی نبوده و لازم است در کنار آن دیگر روش های تقویت کننده مو مانند کوتاه کردن ، تغییر رژیم غذایی و.. را در برنامه ی خود قرار دهید.

در صورتی که علاوه بر ترمیم موهای آسیب دیده، به دنبال افزایش درخشندگی مو و صاف شدن و زیباترشدن هرچه بیشتر موهای خود هستید، حتما روش کراتینه و احیای مو را امتحان کنید زیرا کراتینه در نوع اول، تنها خاصیت درمانی دارد.

توضیحات خانم لیلا صالحی در رابطه با احیا موی آسیب دیده :

احیا مو با کراتین و پروتئین تراپی

همین‌طور که گفته شد ما انواع آسیب‌ها را داریم و کراتین ها و پروتئین‌ها و انواع تراپی ها  این آسیب‌ها را درمان می‌کنند. حال  اگر یک شخص کراتین انجام دهد و متخصص نباشد و خود اون مواد رو کامل نشناسد و مکانیزش رو بلد نباشد و نداند برای چه مویی باید چه دارویی و چه تراپی مناسبی استفاده کند، نه ‌تنها به مو هیچ کمکی نمیکند روند معکو انجام می دهد. در ان حالت موی افراد دچار اسیب بیشتری خواهد شد.  شخصی که کراتینه انجام میدهد باید بداند که موی هر شخص چه ماده ای نیاز دارد.

در نسل جدید کراتین ها و پروتئین‌ها ما انواع روش درمانی را پیش رو داریم کاری که دنیای چهره‌ها در این زمینه انجام می‌دهد و مزیتی به نسبت سایر سالن‌ها دارد این است که اقدام به درمان و اصلاح مو می‌کند و در این روش از جدیدترین تکنیک‌ها استفاده می‌کند و به ‌صورت سالانه حداقل دو بار با جدیدترین متدهای احیا و کراتینه آشنا می‌شوند. در آکادمی دنیای چهره‌ها از جدیدترین و بروزترین برندها استفاده می‌شود همچنین برای کراتین از برندهای ارجینال استفاده می‌شود زیرا اگر مواد شما در زمان کراتین ارجینال نباشد و فیک باشد خود آن نیز می‌تواند یک دلیل ورود آسیب به مو باشد پس می‌توان گفت مزایای سالن دنیای چهره‌ها این است که در ابتدا موی شما را بسترسازی کرده و تراپی های لازم را انجام میدهیم

با این روش آسیبی که به مو وارد شده را به کمترین میزان خود رسانده و بستر مو را برای دریافت مواد کراتین و پروتئین آماده می‌کند زیرا اگر ساختار مو را بشناسیم یک فلس یا کوتیکول دارد و یک مایع میان بافتی و همچنین یک مدولا که لوله داخلی مو است .

زمانی‌که موی شما آسیب می‌بینند باید بررسی کنید که کدام قسمت مو آسیب خورده و پس‌از آن درمان را آغاز کنید.

پروتئین ها

نسل جدید کراتین ها، پروتئین ها هستند که وارد بازار شدند. این محصولات چون نانو و ریز مولکول هستند، نفوذ بیشتری در فلس مو دارند و وارد کوتیکول مو می شوند و در عمق مو نفوذ می کنند و لایه های میانی را نیز بازسازی می کنند زمانی که اسیب خیلی شدید است.

برای انتخاب نوع درمان، احیا و صافی مو ابتدا باید موی افراد مورد ارزیابی قرار بگیرد و بعد از آن درمان آغاز می شود، البته انتخاب نوع مواد و نوع درمان پس‌از مشاوره با مشتری صورت می‌گیرد.

همان‌طور که متوجه شدید یکی از نقاط قوت دنیای چهره‌ها تمرکز بر روی سلامت و احیای مو است و هرگز کارهای مربوط به کراتین و صافی مو بر روی هر مویی انجام نمی‌شود. زیرا هدف اصلی دنیای چهره‌ها درمان و احیای موهای آسیب‌دیده و پس‌از آن ایجاد زیبایی در مو میباشد. حتی اگر شخص مشتری تقاضای انجام این کارها بر روی موی آسیب‌دیده خود را داشته باشد و این کارها برای موی او مضر باشد، در دنیای چهره‌ها هرگز این کارها صورت نمی‌گیرد. زیرا اگر بر روی موی آسیب‌دیده کارهای سنگین‌تری انجام شود مو کاملاً از دست‌رفته و قابل احیا نمی‌باشد

تنها کاری که در این مرحله می‌شود انجام داد پله‌پله عمل کرده و ابتدا مو آنالیز، درمان و پس‌از آن کراتین و صافی ایجاد می‌شود.

یکی از سوالاتی که پیرامون کراتین مو مطرح می شود این است که آیا کراتین مو باعث تغییر در رنگ مو می شود یا خیر؟ اگر رنگ موهای شما طبیعی باشد یعنی در واقع موهای شما رنگ نشده باشد خیر، هیچگونه تغییری بعد از کراتین مو بر روی رنگ موهای شما رخ نمی دهد. اما اگر موهای شما رنگ شده باشد، پس از انجام کراتین مو به میزان دو درجه موهای شما روشن تر خواهد.

انواع پیش تراپی ها

در صورتی که موها آسیب دیده باشند از پیش تراپی ها استفاده می شود.

فیلر تراپی

موها در خیلی از مواقع در اثر زايمان و شير دهي،  بيماري خاص يا دكلره مكرر دچار بي وزني ميشود كه به اين موها پشم گربه اي هم گفته ميشود. در این مواقع موها همه املاح واب و پيگمنت خود را  از دست داده است. در این مواقع باید این مواد از دست رفته به مو برگردد. فیلر در این مواقع بهترین روش است و هدف اصلی آن پر کردن کانال اصلی مو است

فیلر تراپی
اوزون تراپی

اوزون تراپی

اوزون تراپی توسط یک دستگاه خاص انجام می شود. این دستگاه اکسیژن را به اوزون تبدیل می کند و باعث می ‌شود فولیکول ها و ساقه مو تقویت شود. همچنین از  این روش برای پیشگیری مشکلاتی نظیر ریزش مو، موخوره و درمان شوره سر، برطرف کردن شکنندگی موها و افزایش ضخامت تارهای مو و در نتیجه افزایش حجم موها استفاده می ‌شود.

پلکس تراپی

پلكسها برای افزایش مقاومت مو بکار می روند و در اصل مواد مقاوم ساز مو هستند.  این مواد مو را در مقابل كار با مواد شيميايي مثل فر زدن وصافيها ورنگ ودكلره و … مقاوم میکند و میزان آسیب به مو کمتر می شود

زمانی که مو شدیدا دچار آسیب شده است می توان با پلكس آن را درمان کرد كه به اينكار پلكس تراپي ميگويند. در این روش باندهاي دي سولفيدي اسيب ديده مو ترميم و بازسازي می شوند. برای موهایی که خیلی آسیب دیده است و حالت خرد شدن یا کشسانی شدید دارد مناسب است.

پلکس تراپی
بی بی کرم ها

بی بی کرم ها

بی بی کرم مو برای ترمیم و تغذیه و همچنین محافظت از بافت مو می باشد.بی بی کرم سبب درخشندگی و نرمی مو میشود و در عین حال از جلوی وز شدن موها و ایجاد شکنندگی در بافت مو را میگیرد.

کراتینه برای چه موهایی مناسب است؟

 • افرادی که به هر علتی موی سرشان آسیب دیده است، از جمله استفاده از مواد شیمیای که باعث سوختگی موهایشان شده است.
 • ممکن است در اثر رنگ کردن مو به صورت مکرر و یا رنگ کردن با مواد بی کیفیت، مو ضعیف و شکننده شده باشد.
 • مو به مرور در اثر محیط و استفاده از مواد نامناسب، بدفرم، بدحالت و خشک شده است.

بنابراین از کراتینه می توان بعد از رنگ کردن مو، دکلره و.. استفاده کرد. اما در صورتی که مو به قدری آسیب دیده است که به راحتی از ریشه جدا می شود و مو کاملا مرده است نمی توان با کریتیه مو آن را احیا نمود.

دلایل پیدایش کراتین مو

[metaslider id=”3754″]

نشانه های کمبود پروتئین مو

[metaslider id=”3765″]

انواع کراتین و درمان مو

به طور کلی دو نوع کراتین وجود دارد که یکی از آن ها کراتین احیاکننده مو و دیگری کراتینه صافی و یا برزیلی است که تفاوت ان ها تنها در مصرف نوع محلولی است که از آن استفاده می شود. انواع روش های درمان و احیای ها مو به شرح زیر است:

نانوریباندینگ

نانوریباندینگ یک روش بسیار جدید که از لحاظ ماندگاری کالا شبیه ریباندینگ این شگرد مناسب موهای رنگ‌شده و آسیب‌دیده است.موادی که در این روش مورد استفاده قرار می‌گیرد تحت فرمولاسیون نانو است و هیچ آسیبی به مو وارد نمی‌کند و همین فرمولاسیون نانو باعث می‌شود تا یک صافی دائمی برای موهای رنگ‌شده و دکلره شده ایجاد کند و همچنین فاقد هرگونه مواد سرطان‌زا است و هیچ دود و یا گازی ندارد که بخواهد مشتری را آزار دهد و از نکات مثبت این روش این است که به‌هیچ‌ عنوان باعث ریزش مو نمی‌شود.

قبل‌ از این روش ریباندینگ این فقط برای موهای طبیعی بود که به‌هیچ‌عنوان از رنگ و یا دکلره استفاده‌ نشده بود اما در نانوریباندینگ به این صورت نیست.


پروتئین تراپی

یکی از اجزای اصلی مو پروتئین‌ها هستند که در سلامت مو نقش بسیاری دارند اما پروتئین تراپی چیست

در این روش با اعمال محصولاتی که سرشار از پروتئین هستند موجب تقویت و جذب بیشتر مواد کراتین می‌شوید. در این روش در واقع با اتصال پروتئین‌های هیدرولیز شده به کوتیکول های مو موجب تقویت لایه‌های کوتیکول و ترمیم رشته‌های مو می‌شود.

پنج نشانه در موهای شما وجود دارد که نشان‌ دهنده کمبود پروتئین است از جمله آن‌ها می‌توان به از بین رفتن خاصیت ارتجاعی مو، خشک و وز شدن موها، نرم و نازک شدن موها، شکستگی و ریزش موها اشاره کرد

نانوکراتین ها

از این روش برای درمان تقویت و زیبایی مو استفاده می‌شود درواقع می‌توان گفت کراتینه مو نانو یک روش درمانی است که الیاف مو را با یک ماده‌ای مانند کراتین پر می‌کند و به‌طور عمیق پوشش می‌دهد و در این روش هر قسمت مو که شکسته یا نازک ‌شده باشد با این مواد پر می‌شود و براق به‌نظر می‌رسد. همچنین این روش موجب آب ‌رسانی به موها شده و رطوبت لازم مو را فراهم می‌کند و موخوره ها از بین رفته و تارهای مو درخشش و یه صافی زیبایی خواهند داشت

بوتاکس

شاید بارها و بارها اسم بوتاکس را برای صورت شنیده باشید و یا برای صورت خود بوتاکس انجام داده باشید باید بدانید که بوتاکس مو نیز از نظر عملکرد شباهت بسیاری به بوتاکس صورت دارد

از طریق بوتاکس مو می‌توان تمامی شکاف‌ها ی ساقه مو را پر کرد همچنین نوک شکافته شده موها را ترمیم کرد و پیچ‌وتاب موها را کمتر کرد . به بوتاکس مو جوان‌ کننده مو نیز گفته می‌شود این روش به نسبت کراتین خطرات و عوارض کمتری دارد و در پرپشت کردن صاف کردن و کاهش اب وزی مو مؤثر است

آرگان تراپی

ارگان تراپی یا همان روش درمان به وسیله روغن ارگان برای رفع عارضه‌های پوست و مو می‌باشد. ارگان تراپی را به‌عنوان یک نرم‌کننده طبیعی مو نیز می‌توان معرفی کرد. این ماده به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی و نرم کنندگی که دارد یه راه اصلی از بین بردن موخوره میباشد. ارگان تراپی یک روش مناسب برای درمان شوره سر و درمان ریزش مو است. همچنین روش ارگان تراپی موجب آب‌رسانی مناسب به پوست و مو می‌شود و از این طریق بازسازی موهای وز و خشک شده صورت می‌گیرد.

پلکس تراپی مو

پلکس های موادی هستند که برای تقویت مو از آن‌ها استفاده می‌شود اگر شما هم جزو افرادی هستید که علاقه زیادی به رنگ و مش و دکلره دارید روش پلکس تراپی مو برای شما مناسب است.

پلکس تراپی مو باعث می شود مجددا تارهای آسیب دیده ی مو سالم و تقویت شود.

پروتئین پلکس گزینه بسیار مناسبی برای احیای موهای بلوند روشن و بلوند تیره میباشد .

آیا موهای شما نیاز به احیا و ترمیم دارد؟

برای بررسی وضعیت موهای خود به سوالات زیر پاسخ دهید

آیا احساس میکنید موهای شما به تازگی خشک شده است؟

آیا به صورت دائم موهای خود را رنگ می کنید؟

آیا در موهای خود شکستگی مشاهده کرده اید ؟

آیا در یکسال گذشته موهای خود را دکلره کرده اید؟

آیا در یکسال گذشته کراتین انجام داده اید و پس از آن موهای شما خشک شده؟

آیا در طول هفته از اتو و سشوار زیاد استفاده میکنید ؟

[metaslider id=”3909″]

مراقبت های بعد از کراتین مو

موردی بسیار مهمی که وجود دارد، مراقبت‌های بعد از کراتین و پروتئین در منزل است که بر عهده خود مراجع می باشد و حتما باید آنها را به‌ درستی انجام دهد. زیرا  اگر که خوب انجام نگیرد ممکنه مو دچار آسیب شود و مجدد به حالت اولش برگردد

نکاتی که باید در منزل رعایت کنید فقط شامل استفاده از شامپوها و ماسک‌های مخصوص نیست بلکه باید موارد زیر را نیز رعایت کنید:
شستشوی مناسبی داشته باشید
مچاله نکردن و نشکستن مو سرد در داخل حمام
از آب بسیار داغ در زمان شستشوی مو استفاده نکنید
به‌صورت اصولی اقدام به شونه کردن مو کنید
تمام افراد حتی افرادی که کراتین و پروتئین انجام ندادن برای سلامت موی خود باید نکات بالا را رعایت کنند .همچنین استفاده از شامپوها، ماسک‌ها و ارگان‌های پیشنهادی برای بعد از کراتین بسیار لازم هستند و به ماندگاری و دوام بیشتر کراتین کمک می‌کند

توضیحات خانم لیلا صالحی در رابطه با مراقبت های پس از کراتین و پروتئین :

آیا کراتین مو باعث ریزش می شود؟

در صورتی که در بهترین آرایشگاه برای کراتینه مو و تحت فرد متخصص و با مواد باکیفی این کار انجام شود و همینطور پس از کراتینه مو از موهایتان به خوبی مراقبت کنید، به هیچ وجه منجربه ریزش مو نمی شود.

ترمیم موهای آسیب دیده مجعد

افراد بسیاری هستند که موهای مجعدی دارند و اما مایل نیستند موهایشان صاف شود، بدین ترتیب می توانند تنها از کراتین احیای کننده مو استفاده کنند زیرا با این روش، مو حالت مجعدی خود را از دست نخواهد داد.

آیا کراتین مو باعث تغییر در رنگ مو می شود یا خیر؟

یکی از سوالاتی که پیرامون آموزش کراتین مو مطرح می شود این است که آیا کراتین مو باعث تغییر در رنگ مو می شود یا خیر؟

اگر رنگ موهای شما طبیعی باشد یعنی در واقع موهای شما رنگ نشده باشد خیر، هیچگونه تغییری بعد از کراتین مو بر روی رنگ موهای شما رخ نمی دهد.

 

سوالات متداول

سالن زیبایی دنیای چهره ها

سالن زیبایی دنیای چهره ها آماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات با بهترین پرسنل
دنیای چهره ها تحت نظارت لیلا صالحی، کارشناسی ارشد روان شناسی وکارشناس زیبایی از دانشگاه زیبایی تهران می باشد.
خانم لیلا صالحی، محقق و پژوهشگر چهره پردازی دوره دیده زیر نظراساتید اروپایی، مانند : سوفیا وعابد و max مدرس در رشته کاربامواد شیمیایی و رنگسازی در تکنیک های جدید رنگ ولایت ومتدهای روز کمپانی های اورال و شوارتزکف و همینطور متخصص طراحی چهره ومدرس کانتورینگ واستروبینگ چهره

81 پاسخ

  1. بله . حضوری تشریف بیارین مو شما آنالیز بشه و روش درمانی مورد نیاز مشخص بشه. در صورت تمایل اقدام به درمان موهاتون میکنیم

 1. من میخوام پروتئین تراپی انجام بدم. شما بعد از بررسی موهام میگید مناسب هست یا نه؟

  1. بله. درصورتی که مناسب نباشد از یک روش دیگر در صصورت تمایل شما استفاده می شود.

  1. پروتئین و کراتین های احیا درصد بالایی از موخوره را از بین میبرند. زیرا موخوره از خشکی و شکنندگی مو و کمبود پروتئین ایجاد میشه

  1. بله میتونید. پروتئین و کراتین های احیا درصد بالایی از موخوره را از بین میبرند. زیرا موخوره از خشکی و شکنندگی مو و کمبود پروتئین ایجاد میشه

 2. سلام من موهام لخته ولی موخوره دارم می تونم انجام بدم؟ یا باید قبلش موخوره گیری کنم؟؟

  1. پروتئین و کراتین های احیا درصد بالایی از موخوره را از بین میبرند. زیرا موخوره از خشکی و شکنندگی مو و کمبود پروتئین ایجاد میشه

  1. کار های شیمیایی بعد از ریباندینگ خطرناکه. بعد ریباندیگ به هیچ عنوان مش و دکلره انجام نمیدیم.

 3. کراتینه مو خوره رو کامل برطرف میکنه ؟ من موهام خیلی اسیب دیده. رنگ هم نکردم . نمیدونم دلیلش چیه !

  1. پروتئین و کراتین های احیا درصد بالایی از موخوره را از بین میبرند. زیرا موخوره از خشکی و شکنندگی مو و کمبود پروتئین ایجاد میشه

  1. از طریق واتس اپ پیام بدید تا بعد از بررسی ارتفاع و حجم موهای شما قیمت را اعلام کنیم

 4. عالی
  یکبار هم درباره راهکار کاهش اثرات زیان آور داروهای افسردگی روی مو توضیح بدین. مرسی

  1. پروتئین و کراتین های احیا درصد بالایی از موخوره را از بین میبرند. زیرا موخوره از خشکی و شکنندگی مو و کمبود پروتئین ایجاد میشه

 5. سلام من موهامو رنگ کردم الان خیلی خشک و شکننده شده و از صافی و نرمی حالت زبری و وزی پیدا کرده

  1. شما حضوری تشریف بیارید. موهای شما توسط دستگاه بررسی میشه
   روش های مختلفی برای احیای مو وجود دارد

 6. ممنون از مشاوره خوبتون. من تصمیم دارم به زودی کار احیا موهام رو به شما بسپارم چون تعریفتون رو خیلی شنیدم و اینکه کاملا اصولی کار میکنین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 15 =