صفحه اصلی / انواع خدمات ناخن / ناخن و انواع طراحی آن
۳ دقیقه
نمونه کاشت ناخن

ناخن و انواع طراحی آن

آنچه می خوانید...
5/5 - (1 امتیاز)

کاشت ناخن یکی از کارهای زیبایی است که روزانه طرفداران زیادی پیدا می کند. تمام گروه سنی به کاشت ناخن علاقه نشون میدهند. اما برای داشتن ظاهری زیبا، طبیعی و خوشگل باید به یک سالن زیبایی حرفه ای مراجعه کنید. در این مقاله در رابطه با کاشت ناخن توضیحاتی را قرار داده ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

کاشت ناخن ، مانیکور و پدیکور ناخن

خانم ها اخیرا به منظور زیباسازی انگشتان دست ها از مدل کاشت ناخن و یا کاور کردن آن استقبال ویژه ای نموده اند به گونه ای که کمتر بانویی را مشاهده می کنید که به زیبایی ناخن دست و حتی انگشتان پاها توجه نورزد.

اصطلاح مانیکور را برای آرایش ناخن دست و پدیکور را به منظم مرتب سازی ناخن پاها استفاده می کنند. خانم ها برای زیبا نمودن ناخن ها دست ها و پاهای خود هر چند وقت یکبار به ارایشگاه خوب برای کاشت ناخن مراجعه می نمایند. در بیشتر مواقع ناخن کاران برای جلوگیری از بیماری های پوستی و قارچی از برخی لوسیون ها و پمادها جهت کنترل این عارضه استفاده می کنند تا ناخن های متقاضی آسیب نبیند.

همانطور که گفتیم مانیکور یک روشی است که برای مراقبت و زیبایی ناخن دست که همزمان موجب تقویت ناخن ها نیز می شود. مانیکور ناخن در سالن های زیبایی انجام می شود. سالن زیبایی دنیای چهره ها نیز به صورت تخصصی اقدام به کاشت و مانیکور ناخن می کند که در ادامه چند نمونه را مشاهده می کنید.

مزایای مانیکور و پدیکور

مانیکور و پدیکور به  ناخن ها جذابیت و زیبایی می بخشد. در اغلب مواقع ناخن کارها برای محکم نمودن ناخن، از ژل و یا براق کننده ها استفاده می کنند.

با انجام مانیکور عادت زشت بعضی از افراد برای جویدن ناخن کاسته و یا کاملا برطرف می شود.

شاین ذکر است که بگوییم مانیکور و پدیکور تا دو هفته دوام و ماندگاری دارد، فرد برای ترمیم آن باید مجددا به سالن و یا مرکز زیبایی مراجعه نماید.

انواع طراحی ناخن

لاک  ناخن سفید همراه با ترکیب های مختلف:

بیشتر خانم ها این مدل رنگ را می پسندند چرا که با هرگونه تیپ و آرایشی سازگار است.

لاک ناخن سیاه و کریستال:

این رنگ مناسب ناخن های بلند و مربعی است و به ظاهر دست ها جذابیت خاصی می بخشد، چراکه ترکیبی از الماس و کریستال های رنگی است.

لاک ناخن رنگ بژ:

این رنگ به منظور برجسته نمودن ناخن بسیار ایده آل می باشد و بهتر است که همراه با سبک  فرانسوی رنگ آمیزی شود.

لاک ناخن با رنگ های روشن همراه با طراحی:

این سبک از رنگ ها را به نام ناخن های فصل بهاری می شناسند و مناسب ناخن های بلند و دایره ای شکل هستند.

لاک ناخن شیشه ی و شفاف:

اگر خانم ها از این نوع رنگ بر روی ناخن های دست استفاده می کنند، بهتر آن است که  از طراحی گل هایی با رنگ لاک سفید استفاده کنند تا زیبایی آن را دو چندان نماید.

لاک ناخن طیف نیلی:

 این رنگ مناسب تمام رنگ پوست دستان است و جهت زیباسازی آن بهتر است که بر روی آن مقداری طراحی صورت گیرد.

برخی نکات کلیدی برای زیباسازی ناخن ها

اگر انگشتان دست و یا پاهای افراد کاشت و یا کاور دارد، بهتر است جهت حفظ آن از رسانیدن ضربه و یاصدمه ناگهانی به آن جلوگیری به عمل آورند.

شستشوی به اندازه و قرار دادن لوسیون به آن باعث نرم و تمیز نمودن می شود و ظاهر آن را زیبا می نماید.

 

 

سالن زیبایی دنیای چهره ها

سالن زیبایی دنیای چهره ها آماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات با بهترین پرسنل
دنیای چهره ها تحت نظارت لیلا صالحی، کارشناسی ارشد روان شناسی وکارشناس زیبایی از دانشگاه زیبایی تهران می باشد.
خانم لیلا صالحی، محقق و پژوهشگر چهره پردازی دوره دیده زیر نظراساتید اروپایی، مانند : سوفیا وعابد و max مدرس در رشته کاربامواد شیمیایی و رنگسازی در تکنیک های جدید رنگ ولایت ومتدهای روز کمپانی های اورال و شوارتزکف و همینطور متخصص طراحی چهره ومدرس کانتورینگ واستروبینگ چهره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × پنج =