info[at]donyayechehreha.com

صفحه اصلی / میکاپ و آرایش / آموزش میکاپ حرفه ای
۴ دقیقه
دنیای-چهره-ها

آموزش میکاپ حرفه ای

آنچه می خوانید...
Rate this post

آموزش میکاپ حرفه ای

برای یادگیری نحوه میکاپ و آرایش صورت، مو، ناخن و..باید تکنیک های گوناگونی را یادیگیریم تا بتوانیم در نهایت به صورت حرفه ای این تکنیک ها و مهارت هارا پیاده سازی کنیم.آکادمی دنیای چهره ها دوره های آموزش میکاپ حرفه ای و آرایش را به صورت حرفه ای برگزار می کند.

مدل-عروس-دنیای-چهره ها

میکاپ چیست؟

در میکاپ، علاوه بر آن که ابتدا باید نقاط قوت و ضعف چهره شناسایی شود، باید عیوب صورت تاحدامکان برطرف شود و در نهایت به زیبایی صورت افزوده شود. اما جالب است بدانید،آرایش صورت، میکاپ عروس، گریم چهره کاملا با هم تفاوت دارند.

میکاپ شامل چه خدمات زیبایی می شود؟

خدمات زیبایی و آرایشی از جمله :

  • میکاپ و آرایش صورت : اغلب افراد زمانی که صحبت از میکاپ می کنند به یاد آرایش صورت و میکاپ صورت می افتند در حالی که میکاپ و آرایش شامل موارد گوانگون دیگری نیز هست.
  • خدمات ناخن : زیباسازی و رفع مشکلات ناخن دست و پا که پدیکور و مانیکور هستند، از جمله میکاپ ناخن نام برده می شود.( آموزش مانیکور حرفه ای)
  • وکس صورت : یکی از ارکانی که در نهایت منجربه زیباترشدن صورت می شود، وکس صورت است.
  • میکاپ عروس : میکاپ و آرایشی که برای عروس انجام می شود.
  • آرایش ابرو : آرایش ابرو به منظور رفع هرگونه نقص و مشکل در ابرو است که پس از آن ابرو باتوجه به هدف کلی آرایشگر و خواسته مشتری، به صورت فرمی زیبا آرایش می شود.
  • میکاپ مو : آراستن مو به شکل و صورت های مختلف مانند : شینیون، بافت مو و…
  • رنگ و مش و لایت : تغییر رنگی مو می تواند از جمله عناصر مهم در زیباسازی وآرایش مو باشد.
  • و…

سبک در میکاپ

روشی که با استفاده از آن نحوه آرایش کردن فرد تعیین می شود، سبک آرایش و میکاپ می باشد به صورتی که ابزارهای موردنیاز برای آرایش، تناسب رنگ هایی که قرار است در طول میکاپ استفاده شود،هدف از میکاپ و .. مشخص است.

میکاپ-دنیای-چهره ها

انواع سبک میکاپ

میکاپ آرتیست

در یک میکاپ ممولی باید خط مشی در سبک مورد نظر آرایشی، تا حدامکان رعایت شود اما در میکاپ آرتیست می توان به صورت کاملا خلاقانه  و باتوجه به هدف میکاپ، تغییراتی را ایجاد نمود.

 

مطالب مفید دنیای چهره ها :

آموزش حرفه ای پدیکور

آموزش شینیون در تهران

 

سبک های مختلفی برای آرایش و میکاپ موجود است که این سبک ها باتوجه به اقوام مختلف و اهداف میکاپ تفاوت دارد، در ادامه مطلب چندین سبک مختلف میکاپ ببیان خواهد شد:

سبک مصری در میکاپ

در این سبک توجه آرایشگر بیشتر بر روی چشم است و آرایش چشم بیش از دیگر عناصر چهره به نظر خواهد آمد به صورتی که در آرایش چشم به صورت مصری، خط چشم در بالا و پایین چشم به صورت موازی کشیده می شود.

سبک کلاسیک در میکاپ

سبک کلاسیک به صورتی است که آرایش لب ها ملایم و لایت است اما آرایش چشم ها غلیظ می باشد.

سبک شرقی در میکاپ

در سبک شرقی بهتر است از رنگ های گرم و همینطور شاد برای میکاپ استفاه نمود.

سبک ژاپنی در میکاپ

تفاوتی که سبک ژاپنی با سبک شرق دارد در آن است که برای آرایش پوست صورت از رنگی روشنتر استفاده شده و اغلب در پشت چشم از سایه دودی به صورت وسیع استفاده می شود.

سبک های گوناگون دیگری برای آرایش و میکاپ صورت موجود است مانند: سبک هندی در آرایش، سبک هالیوودی، سبک عربی و..که می توان برای هر نوع سلیقه ای زیبا به نظر بیاید و کاربرد داشته باشد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

عروس سرا و سالن زیبایی دنیای چهره ها اماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات: خدمات زیبایی ناخن، کاشت ناخن، شینیون مو، رنگ مو تخصصی، صافی و احیای مو و.. با بهترین پرسنل می باشد.

جهت برقراری ارتباط با دنیای چهره ها، با شماره های 88211576 – 09194189463 تماس بگیرد.
و یا به آدرس اینستاگرام دنیای چهره ها مراجعه فرمایید.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

سالن زیبایی دنیای چهره ها

سالن زیبایی دنیای چهره ها آماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات با بهترین پرسنل
دنیای چهره ها تحت نظارت لیلا صالحی، کارشناسی ارشد روان شناسی وکارشناس زیبایی از دانشگاه زیبایی تهران می باشد.
خانم لیلا صالحی، محقق و پژوهشگر چهره پردازی دوره دیده زیر نظراساتید اروپایی، مانند : سوفیا وعابد و max مدرس در رشته کاربامواد شیمیایی و رنگسازی در تکنیک های جدید رنگ ولایت ومتدهای روز کمپانی های اورال و شوارتزکف و همینطور متخصص طراحی چهره ومدرس کانتورینگ واستروبینگ چهره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + پنج =