آرایشگاه خوب برای رنگ مو در تهران

داشتن موهای زیبا یکی از آرزو های اصلی بانوان در طول تاریخ بوده است. زنان برای زیبایی از رنگ مو و .. استفاده می کنند. امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های مختلفی برای رنگ مو وجود دارد. از همین رو هم افراد به دنبال آرایشگاه خوب برای رنگ مو هستند. در این مقاله در رابطه با آرایشگاه خوب برای رنگ مو در تهران و ویژگی های یک سالن زیبایی خوب برای رنگ مو توضیحاتی را قرار داده ایم. اگر به دنبال آرایشگاه خوب برای رنگ مو در تهران هستید مقاله را تا پایان مطالعه کنید.

رنگ کردن مو

دسترسی آسان به مهم ترین بخش ها

اگر فرصت کافی برای مطالعه این مقاله ندارید حتما خلاصه‌ای از آن را در پادکست زیر گوش دهید.

آرایشگاه خوب برای رنگ مو

اگر در تهران زندگی می کنید و به دنبال آرایشگاه خوب برای رنگ مو در تهران هستید باید بدانید تعداد آرایشگاه های متعددی در سطح شهر وجود دارد و انتخاب بهترین آن کار بسیار دشواری است اما برای اینکه یک آرایشگاه خوب انتخاب کنید باید ببینید آیا تمام ویژگی های یک ارایشگاه خوب را دارد یا خیر؟ در ادامه ویژگی هایی که یک آرایشگاه خوب برای رنگ مو باید داشته باشد را آورده ایم تا کار را برای شما ساده تر کنیم.

تاریخچه استفاده و بوجود آمدن رنگ مو

ویژگی های آرایشگاه خوب برای رنگ و لایت

همانطور که گفتیم آرایشگاه خوب برای رنگ مو باید شامل ویژگی هایی باشد مانند:

آرایشگر حرفه ای

یکی از مهمترین معیار های انتخاب آرایشگاه خوب برای رنگ مو، وجود یک ارایشگر حرفه ای و کاربلد است. از آنجایی که علم بسیار پیشرفت کرده است، یک آرایشگر خوب نیز باید با ساختار و آناتومی مو اشنا باشد تا بتواند با توجه به جنس مو و میزان آسیبی که به آن وارد شده است، بهترین نوع رنگ مو را انتخاب کند و یا قبل از رنگ مو اقدام به احیا و بازسازی مو کند.

زیرا اگر مو احیا نشود و مجدد از روش های رنگ کردن استفاده شود، قطعا مو آسیب جدی خواهد دید.

بررسی سلامت مو

یکی از مهمترین نکات در انتخابآرایشگاه خوب برای رنگ مو این است که ارایشگر به سلامت مو شما توجه داشته باشد. مو شما باید آمادگی کافی جهت رنگ و لایت را داشته باشد.

اگر موی شما به دلایل مختلف اسیب دیده باشد، باید ابتدا احیای مو انجام شود.

بررسی سلامت مو توسط دستگاه های حرفه ای و توسط آرایشگر های دوره دیده انجام می شود.

فضای مناسب در سالن زیبایی

داشتن فضای مناسب جهت رنگ و لایت بسیار مهم است. فضای رنگ و لایت در سالن زیبایی باید دارای تهویه مناسب باشد تا مشتری و آرایشگر از بوی رنگ آزار نبینند. همچنین رنگ و لایت باید در فضای مجزا انجام شود تا لباس سایر مراجعین با رنگ مو برخورد نکند.

ابزار مناسب رنگ و لایت

یکی از اصلی ترین نیاز های یک آرایشگاه خوب برای رنگ، داشتن ابزار بروز و مناسب کار است. با پیشرفت تکنولوژی، ابزار بیشتری در زمینه رنگ مو تولید شده است تا کار ارایشگر ها را با کیفیت تر و راحتتر کند. آرایشگاه خوب برای رنگ مویکی از اصلی ترین نیاز های یک آرایشگاه خوب برای رنگ، داشتن ابزار بروز و مناسب کار است. با پیشرفت تکنولوژی، ابزار بیشتری در زمینه رنگ مو تولید شده است تا کار ارایشگر ها را با کیفیت تر و راحتتر کند.

آرایشگاه خوب برای رنگ مو باید دارای بهترین و مدرن ترین این ابزارها باشد.

فضا مناسب شست و شوی مو

قبل و پس از رنگ و لایت نیاز است تا موی مشتری به خوبی شسته شود. از همین رو داشتن ابزار مناسب جهت شست و شو مو بسیار مهم است. سرشور باید به گونه ای باشد که لباس مشتری به هیچ عنوان خیس نشود. عموما ارایشگر ها برای پیشگیری از این موارد یک حوله بر دور گردن مشتری قرار می دهند.

استفاده از بهترین برند رنگ و دکلره

برای اینکه موی شما آسیب نبیند باید از بهترین و باکیفیت ترین رنگ ها و مواد دکلره استفاده شود. در سالن های زیبایی خوب، همواره از موادی با کیفیت بالا استفاده می شود. انتخاب مواد خوب در سلامت مو و ماندگاری رنگ بسیار موثر است.

مشاوره انتخاب رنگ بر اساس چهره

یکی از مسائل مهم زمان رنگ کردن مو، انتخاب رنگ مو مناسب ویژه هر فرد است. یک آرایشگر خوب باید بداند که کدام رنگ مو مناسب چه کسی است. اما چگونه می توان رنگ مو مناسب چهره خود را پیدا کرد؟ عوامل زیر در انتخاب رنگ مو موثر هستند:

رنگ پوست

رنگ چشم

فرم صورت

 بیشتر بخوانید: بهترین آرایشگاه در ونک

کدام رنگ مو را انتخاب کنید؟

۱-رنگ مو مناسب چشم های کهربایی: طلایی، فندقی، مسی و قهوه ای سوخته.
۲- رنگ مو مناسب پوست روشن: بـلوند خاکـستـری یـا صدفی، قهوه ای مات، بـلونـد دودی و هایلایت آبی و یا قرمز
۳- رنگ مو مناسب پوست های گندمگون و برنزه: شـیـری، گـل بـهـی، مسـی، کـرم نـخـودی، قهوه ای، فندقی و عسلی.
۴- رنگ مو مناسب پوست های صورتی و سرخ: کرم گلی، زیتونی تیره و قهوه ای تیره.
۵- رنگ مو مناسب چشمهای آبی: آبی خاکستری، آبی تیره، قهوه ای و مشکی.
۶- رنگ مو مناسب پوست تیره: رنگـهـای شـرابی، مسـی، شـاه بلوطی، فنـدقی، بـادامـی و آجری


احیای مو آسیب دیده

یکی از نکاتی که یک آرایشگاه خوب برای رنگ مو در نظر می گیرد، سلامت مو مشتری است. امروزه با پیشرفت علم ابزار هایی جهت آنالیز مو وجود دارد که قبل از هر اقدامی سلامت مو را از هر لحاظ می توان بررسی کرد.

روش های مختلفی برای احیای مو آسیب دیده وجود دارد. در سایر مقالات در رابطه با این موضوع توضیحات کامل قرار داده ایم.

توضیحات خانم لیلا صالحی در رابطه با احیا موی آسیب دیده :

وویس

نحوه پیدا کردن آرایشگاه خوب برای رنگ مو

برای پیدا کردن یک آرایشگاه خوب از روش های مختلفی می توانید استفاده کنید. در ادامه چند نمونه از این این روش ها را اورده ایم.

سرچ در گوگل

زمانی که شما در گوگل به دنبال آرایشگاه خوب باشید از طریق گوگل مپ به شما نزدیکترین آرایشگاه ها اطلاع داده می شود که با کلیک بر روی آن می توانید از جزییات دقیق آسالن زیبایی مطلع شوید.

همچنین می توانید برای پیدا کردن آدرس ارایشگاهی که به شما پیشنهاد شده از گوگل مپ استفاده کنید. نمونه ای از سرچ آرایشگاه دنیای چهره ها را مشاهده می کنید که در گوگل مپ اطلاعات کامل درج شده است.

گوگل مپ دنیای چهره ها
پرس و جو

پرس و جو از آشنایان

از طریق پرس و جو از اقوام و دوستان می توانید لیستی از بهترین سالن های زیبایی تهییه کنید و با سرچ و تحقیق، بهترین سالن زیبایی را پیدا کنید.

همیشه خانم ها بهترین ها را به هم معرفی می کنند و این می تواند بهترین روش برای پیدا کردن آرایشگاه خوب برای رنگ مو باشد.

شبکه های اجتماعی

بعد از پرس و جو می توانید به شبکه های مجازی سالن های آرایشی مراجعه کنید و نمونه کارهای آنها را مشاهده کنید. با مشاهده نمونه کارها در هر زمینه ایبه راحتی می توانید از کیفت کار آنها مطلع شوید.

این روزهای یکی از شبکه های مجازی پرکاربرد اینستاگرام می باشد.

البته شبکه هایی چون تلگرام،آپارات، واتس اپ،یوتیوب، فیسبوک و توییتر نیز بسیار پر مخاطب هستند.

شبکه های اجتماعی

رنگ و لایت در سالن زیبایی دنیای چهره ها

سالن زیبایی دنیای چهره ها (آرایشگاه خوب برای رنگ مو) یکی از بزرگترین و مجهزترین سالن های زیبایی در زمینه رنگ و لایت می باشد که تحت مدیریت خانم لیلا صالحی قرار دارد. در ادامه توضیحاتی در رابطه با این سالن زیبایی قرار داده ایم:

عروس سرا و سالن زیبایی دنیای چهره ها آماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات با بهترین پرسنل

دنیای چهره ها آموزشگاه وسالن زیبایی ، بامجوز رسمی می باشد .

سالن زیبایی دنیای چهره ها در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردید.

مدارک ارائه شده سالن زیبایی دنیای چهره ها:  ارایه بیست مدرک معتبر فنی حرفه ازسازمان فنی حرفه سالن زیبایی

تماس با دنیای چهره ها

دنیای چهره ها تحت نظارت : لیلا صالحی، کارشناسی ارشد روان شناسی و کارشناس زیبایی از دانشگاه زیبایی تهران می باشد.

خانم لیلا صالحی ، محقق و پژوهشگر چهره پردازی دوره دیده زیر نظراساتید اروپایی، مانند:سوفیا وعابد و max مدرس در رشته کار بامواد شیمیایی و رنگسازی در تکنیک های جدید رنگ ولایت و متدهای روز کمپانی های اورال و شوارتزکف و همینطور متخصص طراحی چهره ومدرس کانتورینگ و استروبینگ چهره

اساتید مجرب سالن زیبایی دنیای چهره ها : به کارگیری از اساتید مطرح در رشته های میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ وکوپهای ژونالی وکارپوست و میکرونیدلینگ پوست و لایه برداری و لیفتینگ چهره واپیلاسیون وناخن و شینیون وبافت و دیزاین مو واکستنشن مو کلاه گیس باف

سایر خدمات آرایشگاه دنیای چهره ها

سالن زیبایی دنیای چهره ها علاوه خدمات رنگ مو، خدمات دیگری را نیز به صورت حرفه ای انجام می دهد. از جمله خدمات سالن زیبایی دنیای چهره ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کراتینه مو و پروتئین تراپی

در سالن دنیای چهره ها به صورت حرفه ای کراتینه و پروتئین تراپی انجام می شود. کراتینه کردن مو هم می تواند به صورت درمانی باشد هم زیبایی. در این سالن ابتدا توسط استاد خانم لیلا صالحی و به وسیله دستگاه موی شما بررسی می شود. پس از تشخیص مشکل مو، روش های درمانی مناسب به کار برده می شود.

موهای شما آسیب دیده است یا خیر؟

آیا احساس میکنید موهای شما به تازگی خشک شده است؟

آیا به صورت دائم موهای خود را رنگ می کنید؟

آیا در موهای خود شکستگی مشاهده کرده اید ؟

آیا در یکسال گذشته موهای خود را دکلره کرده اید؟

آیا در یکسال گذشته کراتین انجام داده اید و پس از آن موهای شما خشک شده؟

آیا در طول هفته از اتو و سشوار زیاد استفاده میکنید ؟

نام و تلفن همراه خود را وارد کنید تا از آخرین تخفیف ها در دنیای چهره ها مطلع شوید

سپس بر روی مشاهده نتیجه کلیک کنید

 

مراحل انجام کراتین:

مرحله 1 آنالیز مو
مرحله 2 انجام کراتین
مرحله 3 وضعیت مو بعد کراتین

شینیون

شینیون حرفه ای، یکی دیگر از خدمات این سالن می باشد. می توانید با خیال راحت آرایش موی خود را به دنیای چهره ها بسپارید. شینیون در انواع مختلفی وجود دارد که در ادامه ذکر کرده ایم:

شینیون باز و نیمه باز

شینیون حرارتی

شینیون اروپایی

شینیون فرانسوی

شینیون رومی

شینیون خطی یا کاغذی

شینیون بافت

شینیون با پروتز گرد

شینیون مواج

شینیون با تور

شینیون موی کوتاه

شینیون عروس

بشنویم صحبت های یکی از زیباجویان عزیز را:

کاشت ناخن

کاشت، ترمیم و ژلیش ناخن دست و پا یکی از پرطرفدارترین خدمات زیبیی ست که این روزها خانم ها به دنبال آن هستند. کاشت ناخن در سالن زیبایی دنیای چهره ها به صورت تخصصی انجام می شود. ویدیویی که مشاهده می کنید ، نمونه کارهای کاشت ناخن در این سالن زیبایی می باشد.

لیفت و لمینیت ابرو و مژه

از دیگر خدمات سالن زیبایی دنیای چهره ها می توان به لیفت و لمینیت ابرو و مژه اشاره کرد. لیفت مژه دارای مواد تقویتی و ارگانیک می باشد که برای تقویت و رشد مژه ها بسیار مفید می باشد.

ماندگاری لیفت مژه به مدت ۲ الی ۳ ماه است و بعد از آن مجدد باید انجام شود. البته این دوره در افراد مختلف متفاوت است.

لیفت ابرو یعنی هاشوری کردن ابرو و اینکه ابرو ها به سمت بالا داده می شوند. زمانی که لیفت مژه انجام می دهید چهره شما جوانتر و جذابتر خواهد شد. در این روش موهای ابرو خود شخص با استفاده از مواد گیاهی و تقویتی به سمت بالا حالت داده می شود.

اینستاگرام دنیای چهره ها

بافت مو

بافت مو حرفه ای

بافت مو یکی از روش های قدیمی و پرطرفدار است که این روزها بسیار محبوب تر نیز شده است. بافت مو انواع مختلفی دارد. در سالن زیبایی دنیای چهره ها می توانید از جدیدترین متدهای بافت مو استفاده کنید.

فروش پکیج آموزشی و آموزش حضوری

افرادی که میخواهد دوره های مختلف آرایشگری مانند رنگ و لایت، کراتینه مو و .. ببینند می توانند از دوره های اموزش مجازی یا حضوری دنیای چهره ها استفاده کنند.

شما با خرید پکیج کراتینه مو و رنگ و لایت می توانید به صورت آنلاین و دائم این پکیج را در اختیار داشته باشید و با تمرین و تکرار در منزل، تسلط کافی به این دوره ها پیدا کنید.

این پکیج ها ویژه افراد مبتدی است که هیچ اطلاعاتی در رابطه با کراتینه مو ندارند و پس از آن دوره های پیشرفته تر در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

افرادی که این پکیج را تهیه می کنند، می توانند در صورت هرگونه سوال از طریق واتس اپ سوالات خود را از پشتیبان بپرسند.

افرادی که این دوره ها را خریداری و آموزش می بینند می توانند مدارک فنی حرفه ای (قابل ترجمه) دریافت کنند

برای افرادی که پکیج ها را خریداری می کنند در صورت رسیدن به حد نصاب، سمینار های اموزش و رفع اشکال حضوری برگزار می شود.

نمونه کارهای رنگ مو دنیای چهره ها

نمونه رنگ دنیای چهره ها
نمونه رنگ دنیای چهره ها2
نمونه رنگ دنیای چهره ها3

قبل و بعد از انجام کراتینه و رنگ و لایت در دنیای چهره ها:

انواع روش رنگ کردن مو

برای رنگ کردن مو از روش های مختلفی استفاده می شود. انتخاب رنگ مو بر اساس سلیقه فرد می باشد اما باید توجه داشته باشد که این رنگ مو متناسب چهره و رنگ پوست باشد تا جذابیت آن را چند برابر کند.

بالیاژ

بالیاژ یک کلمه فرانسوی می باشد که معنی آن جارو کردن است. این تکنیک این گونه است که بخشی از موها رنگ می شود و از تیره به روشن به سمت انتها مو حرکت می کند. استفاده از این روش موجب پرپست تر دیده شدن موهای شما می شود.

افرادی که به هر دلیل علاقه ندارند ریشه موهای انها رنگ شود، این روش برای آنها بهترین گزینه است. بالیاژ یک تغییر محسوس بدون رنگ کردن ریشه در موهای شما ایجاد می کند. منظور از بالیاژ روشن کردن یا بلوند کردن موهای شما نیست بلکه می توانید با یک الی دو درجه تفاوت با پایه موهای خود ار بالیاژ استفاده کنید.

مراقبت های پس از بالیاژ

زمانی که شما از بالیاژ استفاده می کنید تا مدت طولانی نیاز به ترمیم نخواهید داشت اما باید همواره از موهای خود مراقبت کنید. اگر می خواهید موهایی سالم و شاداب داشته باشید از انواع ماسک مو ها جهت تقویت و آب رسانی استفاده کنید. در صورتی که پس از مدتی احساس کردید رنگ موهای شما کدر شده است و یا به رنگ زرد مایل است حتما از رنگساژ استفاده کنید.

توجه داشته باشید که همه این موارد باید توسط یک آرایشگر ماهر انجام شود تا میزان آسیبی که به موهای شما وارد می شود در حداقل ترین حالت خود باشد.


آمبره

در آمبره مو از سمت بالا سر به صورت تیره آغاز می شود و در انتها به روشن ترین حد خود می رسد. در این روش بین بالاترین قسمت مو و پایین آن 4 پایه اختلاف رنگ وجود خواهد داشت.

در واقع این روش نوعی مش جدید است و یا می توان به آن رنگ سایه روشن گفت که این روزها طرفداران بیشماری دارد.

البته روش آمبره مو معکوس هم وجود دارد که دقیقا برعکس این روش می باشد.

مراقبت های پس از آمبره

در این روش نیز باید مانند بالیاژ از موهای خود مراقبت کرده و در صورت نیاز از رنگساژ استفاده کنید.

آپارات دنیای چهره ها

سامبره

همان روش آمبره است اما تفاوت رنگی بالا تا پایین مو کمتر از 4 پایه است.


فراستینگ

این تکنیک رنگ مو ویژه موهای بسیار کوتاه است. برخلاف روش‌های هایلایت مو، آمبره و سامبره، فقط سر موها دکلره و روشن می‌شوند. این سبک رنگ مو برای موهای بسیار کوتاه، خُردشده و مدل‌هایی مثل کوپ یا پیکسی مناسب است.


کالر ملتینگ

کالر ملتینگ به ذوب شدن رنگ ها در هم گفته می شود. نحوه انجام این روش مانند آمبره سامبره است با این تفاوت که از چند رنگ (3 رنگ یا بیشتر) استفاده می شود. در واقع در این روش از هر رنگی که دلخواه شما باشد می توانید شروع کنید و به هر رنگی برسید. پس صرفا از تیره به روشن نمی باشد. کالر ملتینگ کامله به سلیقه شخص بستگی دارد.


مردانساژ 

شاید این اسم برای شما عجیب باشد. مردانساژ یعنی پوشش موهای سفید، همه ما می دانیم که موهای سفید به راحتی رنگ نمی گیرد. به همین خاطر لازم است قبل از رنگ کردن موهای سفید، آنها را طوری تحریک کنیم که رنگ را به طور کامل به خود جذب کنند. مردانساژ دقیقاً همین کار را می‌کند.

این تکنیک به روش زیر انجام می شود:

 • از قسمت ریشه و جلوی سر اکسیدان ۱۲% بزنید
 • زمانی که کل ریشه ها اغشته شد، موهای خود را به سمت ساقه شونه کنید
 • بعد از ۱۰ دقیقه موادی که در لابه‌لای شانه جمع مي‌شود را از مو بگیرید و تا زمانی که اکسیدان روی شانه جمع نشود این کار را ادامه دهید.
 • توجه داشته باشید که بعد از شانه کردن به هیچ عنوان نباید اقدام به شستن موهای خود کنید. شما باید توسط یک حوله خشک، اکسیدان را از روی موها بردارید.
 • حال می توانید موهای خود را رنگ کنید

هایلایت

هایلایت انواع مختلفی دارد که در ادامه اسامی آنها را آورده ایم

 • بیبی لایت
 • لولایت
 • لایت پیکسلیشن
 • مون لایت
 • لایت ببری
 • هاف لایت
 • مووی لایت
 • سان لایت
 • وی لایت
 • ویو لایت
 • دارک لایت
 • اسپلَش‌لات
 • لایت گربه ای
 • لایت پلنگی

مراقبت های پس از لایت

پس از لایت کردن مو ها از هر روشی که استفاده کنید باید نکاتی را رعایت کنید که به شرح زیر است :

در کمترین حالت، حداقل یکبار از ماسک مو برای موهای آسیب دیده استفاده کنید.

همواره از محصولاتی که از موی شما مراقبت می کند استفاده کنید مانند شامپوها و نرم کننده های مخصوص

زمانی که موها لایت می شوند بسیار آسیب پذیر تر هستند. در زمان شستن موها به آن چنگ نزنید و در هنگام ابکشی از اب سرد استفاده کنید.

از وسایلی مانند سشوار و اتو مو خیلی کمتر استفاده کنید.

ژل، اسپری و .. را تا حد ممکگن استفاده نکنید و در صورت مصرف حتما با شامپو های مناسب از موهای خود بزدایید

تابش مستقیم آفتاب موجب خشکی و شکنندگی مو ها می شود. از تابش مستقیم آفتاب به مو ها پرهیز کنید

هر 6 تا 8 ماه یکبار نقاطی که مو رشد کرده را مجدد لایت کنید.

مش

یکی از تکنیک های رنگ کردن مو، مش است. افرادی که از این روش استفاده می کنند تغییر چشمگیری در چهرشان ایجاد می شود. در این تکنیک بخشی از موهای شما روشنتر از موی زمینه می شود. این اختلاف رنگ بسیار زیاد است و بین 3 تا 7 درجه می باشد. افرادی که تمایل به انجام مش دارند باید بدانند که برای این روش از دکلره استفاده می شود.

مش انواع مختلفی دارد که در ادامه توضیح داده ایم:

در این روش موهای شما از زمینه روشنتر می شود. اختلاف رنگ زمینه و رنگ جدید به حدی نیست که از نظرتان آزاردهنده یا غیرمتعارف باشد. افرادی که می خواهند بر روی موهای مشکی خود مش در بیاورند می توانند از این روش با 3 درجه روشنتر استفاده کنند.

تغییر رنگ در این روضش به گونه ای است که دل شما را نمی زند. تناسب رنگی که در این تکنیک وجود دارد موجب می شود تا جذابیت زیادی در موهای شما ایجاد شود.

این نوع مش تفاوتی که با هایلایت دارد این است که در بین موهای روشن، تارهای تیره ایجاد می شود.

افرادی هستند که تمایل دارند موهای خود را کاملا روشن یا کاملا تیره کنند. این روش برای این گروه از افراد مناسب است. عموما برای انجام این تکنیک از دو رنگ با اختلاف درجه بسیار زیاد استفاده می‌کنند. به عنوان مثال از رنگ مشکی برای زمینه موها استفاده کنید و رنگ دوم را از دسته بلوند دودی، یخی یا وانیلی انتخاب کنید. اختلاف رنگی در این روش حدودا 9 درجه است و موجب خودنمایی موها می شود.

در این روش ریشه مو روشنتر می شود و ساقه مو تیره می ماند. همانطور که از نام این روش مشخص است آن را به نورهای خورشید تشبیه می‌کند. به همین خاطر در بخش ریشه مو، درجه رنگ مو را روشن انتخاب می‌کنیم و پایین مو را به رنگ تیره‌تری تغییر می‌دهیم.

در این روش بالای سر به رنگ تیره بوده و پایین سر به رنگ روشن می باشد. در این روش مو به شکل مهتاب رنگ می شود. بخش پایینی موها به رنگ روشن و موها در قسمت بالای سر به رنگ تیره هستند.

مزایای رنگ کردن مو

استفاده از رنگ مو خوب و همینطور به کاربردن رنگ موی مناسب با روشی استاندارد و طبق اصول حرفه ای ، علاوه بر آن که سلامت مو را حفظ می کند منجربه داشتن موهایی قوی، براق و زیبا خواهد شد.

در حقیقت یکی از فاکتورهای اصلی برای ارزیابی سلامت مو، درخشش مو است.در حالی که مواد شیمیایی نامناسب می تواند به سلامت مو آسیب بزند و آنرا ضعیف و شکننده کند.

بنابراین اگر به دنبال تغییری در رنگ مو و همینطور افزایش سلامت و حتی شادابی موهای خود هستید، با یک آرایشگاه و سالن زیبایی خوب برای رنگ مو مشورت کرده و یا تحت نظارت آن ها  تغییر رنگ مو را انجام دهید.


هزینه رنگ مو در تهران

بسته به سالن زیبایی که انتخاب می کنید و خدماتی که دریافت می کنید هزینه رنگ مو می تواند متفاوت باشد. مثلا خدماتی چون بالیاژ، آمبره و … هزینه بیشتری لازم دارند.

عوامل موثر بر قیمت رنگ و مش در تهران

عوامل زیر در تعیین هزینه رنگ مو موثر هستند:

 • سالن زیبایی که انتخاب می کنید
 • جنس و کیفیت رنگ مورد استفاده
 • حجم موهای مشتری
 • قد مو مشتری
 • جنس مو
 • رنگ مورد نظر ( برخی رنگ ها به دکلره نیاز دارند)

امیدواریم در این مقاله به پاسخ سوالات خود رسیده باشید. اگر در زمینه رنگ مو و هزینه های مربوط به آن سوالاتی دارید فرم زیر را تکمیل کنید تا مشاوران با شما تماس بگیرند.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام شما با موفقیت ارسال شد
پیام خود را مجدداً ارسال نمایید

معایب رنگ کردن مو

بسیاری از مارک های رنگ مو از مواد خشن و یا شیمیایی بسیار نامناسب تشکیل شده اند، که باعث آسیب شدید به مو می شود، اما رنگ موهایی نیز وجود دارد که از موادطبیعی و کاملا سازگار و حتی تقویت کننده مو، هستند.

ترکیب رنگ مو شرابی به چه صورت است؟

رنگ مو شرابی جز رنگ مو های پرطرفدار است. این رنگ مو ترکیب های متفاوتی دارد که در ادامه توضیح داده ایم:

ترکیب رنگ مو شرابی بر اساس رنگ پایه طی مراحل زیر انجام می شود:

رنگ مو شرابی روی موی طبیعی

60میل آلبالویی 4
10سانت واریاسیون بنفش واکسیدان شماره دو
لایتها پایه 7دکلره
20میل یاقوتی 5
5سانت واریاسیون بنفش
و اکسیدان شماره یک

رنگ موی شرابی مسی

رنگ V5 با هر مارکی : به مقدار ۲/۳ تیوپ
رنگ موی پرفکت با شماره ۸۸.۴۳ : ه مقدار ۱/۳ تیوپ
واریاسیون پرتغالی : ۲ سانت
اکسیدان : %۹

رنگ مو شرابی ماهاگونی

اکسیدان ۹ درصد
رنگ مو قرمز فالونی به اندازه یک چهارم تیوپ
ماگما مارک دنی وان به اندازه یک چهارم تیوپ
رنگ موی شرابی پایه ۶ به اندازه یک دوم تیوپ

سوالات متداول رنگ مو

68 پاسخ
 1. سلام وخسته نباشید به کادر آرایشگاه دنیای چهرها وممنون از توضیحات واطلاعاع رسانی خوب تون در زمینه‌ی کارهای که در آرایشگاه انجام میگیره ،بااین خدمات رسانی عالی که آرایشگاه دنیای چهرها داره لطف میکنیدقیمت درست کردن عروس vipرو لطف کنید ♥️♥️

   1. سلام خسته نباشید؛ برای موهایی که جلوش وز شده و رو هوا میمونه و همینطور ساقه ی خشکی داره بهتره از چه روشی برای نرم شدنش استفاده کنم؟

  1. قرمزی مو با توجه به میزان آن راه های مختلفی دارد ولی قرمزی های هاله پایین یعنی زمانی که تراکم پیگمنت پایین باشد با رنگ های دودی وخاکستری برطرف می شود. و اگر تراکم بالا باشد ابتدا نیاز به ریموو دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 7 =

مطالب مرتبط