info@donyayechehreha.com 4189463 (0919) - 88211576-7 (021)

نحوه رنگ کردن مو در منزل

نحوه رنگ کردن مو در منزل در ایام کرونا

زمانی که برای اولین بار موی خود را رنگ می کنید، از آن پس علاوه بر هدف زیباترشدن مو ، رنگ کردن مو یک نیاز قلمدار می شود و دیگر رنگ کردن مو جز کارهای مستمر در زندگی خواهد شد، به خصوص کسانی که سنی از آن ها گذشته و موهایشان سفید می شود، رنگ کردن مو برایشان لازم است و نمی توانند حتی مدتی مو را رنگ نکنند، بنابراین لازم است به آرایشگاه خوب برای رنگ کردن مو مراجعه کنند.

آمبرهاما در شرایطی که از نظر مالی نمی توانید به آرایشگاه مراجعه کنید و یا به علت بیماری یا کهولت سن نباید به بیرون از منزل مراجعه کنید، چگونه می توان به روش صحیح مو را در منزل رنگ کرد؟ در ادامه مطلب تکنیک ها و نکات مهمی درباره رنگ کردن مو خواهید آموخت،بنابراین اگر شما هم در دسته ی افراد علاقه مند به رنگ کردن مو هستید و یا توانایی رفتن به آرایشگاه خوب برای رنگ کردن مو را ندارید ادامه مطلب را با ما همراه باشید.

آمادگی مو برای رنگ کردن

برای رنگ کردن مو بدون آمادگی دست به قلم نشوید، ابتدا مو باید آراستگی و آمادگی داشته باشد به صورتی که اگر مو خره دارد، مرتب نیست و یا هر مشکل دیگری، بطرف شود. بنابراین ابتدا مو بیارایید.

رنگ مو مناسب چهره شما کدام است؟

برخی از افراد همیشه رنگی خاصی را روی سر می گذارند و از نوع و درجه ی آن اطلاع دارند اما افرادی هستند که تمایل به استفاده از رنگ مو جدید داشته و یا برای اولین بار است که می خواهد رنگ مو  جدید را استفاده کنند.

رنگ ها به طور کلی دارای ۱۰ درجه هستند که درجه ۱ تیره ترین رنگ و درجه ۱۰ روشن ترین آن ها است.

برای انتخاب رنگ موی مناسب می تئانید از مدل های آماده وکاتالوگ ها استفاده کنید  و یا از ارایشگر ها و متخصصین رنگ موی مناسب چهره خود را سوال کنید.

اغلب رنگ موی متناسب با رنگ پوست و رنگ چشم توصیه می شود.

آمبرهایا رنگ کردن به مو آسیب می زند؟

در حالت کلی پاسخ به این پرسش مثبت است، به طور کلی رنگ کردن مو منجربه شکننده شدن و آسیب مو می شود اما اینکه چه رنگی استفاده می کنید و و چگونه ، تاثیر مستقیم و بسزایی در سلامت مو دارد.

برای آنکه رنگ مو آسیبی به مو نزد ابتدا باید رنگ مو با برندی معتبر و مناسب را تهیه کنید که متناسب با نوع مو باشد و سپس به عنوان مکمل از روغن هایی جهت حفظ شادابی و سلامت مو نیز استفاده نمایید.

زمانی که موهایتان را شستشو داید، آن ها را به حالت خود رها نکنید و یا در مدت زمان طولانی در فضای بسته مانند حوله نباشند، بلکه با سشوآر آن ها را خشک کنید.

اکسیدان و رنگ مو

اگر بخواهیم به صورت ساده بیان کنیم، اکسیدان به پروسه رنگ مو و تسریع انجام آن کمک می کند.

اکسیدان ه م درجه بندی دارد و تسریع عمل بازنندگی مو از درجه اول تا درجه آخر آن بیشتر شده و قوی تر است.

عروس سرا و سالن زیبایی دنیای چهره ها اماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات: خدمات زیبایی ناخن، کاشت ناخن، شینیون مو، رنگ مو تخصصی، صافی و احیای مو و.. با بهترین پرسنل می باشد.

جهت برقراری ارتباط با دنیای چهره ها، با شماره های ۸۸۲۱۱۵۷۶ – ۰۹۱۹۴۱۸۹۴۶۳ تماس بگیرد.
و یا به آدرس اینستاگرام دنیای چهره ها مراجعه فرمایید.

پاسخ

دو + 9 =