info@donyayechehreha.com 4189463 (0919) - 88211576-7 (021)

بهترین میکاپ آرتیست در تهران

بهترین میکاپ آرتیست در تهران

چهر ای زیبا و نه آرایشی زیبا!

در دنیای آرایشگری زمانی که شخصی میکاپ می شود و حتی در بهترین میکاپ آرتیست تهران، هدف زیباتر شدن چهره فرد بدون آن که آرایش آن به چشم بیاید و در حقیقت همه متوجه زیباشدن چهره شوند و نه آرایش زیبا!

فیلم میکاپ آرتیستی که بیش از هزاران بار توسط کاربران دیده شده است!

در دنیای مدرن این روزهای ما، دیگر آرایشگاه ها مکانی با فعالیت های محدود گذشته نیستند. در گذشته آرایشگاه ها فعالیت هایی بسیار کم و محدودی داشتند اما در حال حاضر آرایشگاه ها توسط متخصصین و تحصیل کرده هایی در صنعت مد و میکاپ اداره می شوند که حتی برخی آرزو دارند لحظه ای جای این افراد حرفه ای باشند. اما یکی از خدماتی که بسیار محبوب شده است میکاپ آرتیست است که در پایان این مقاله متوجه تفاوت عجیب مکاپ آرتیست با دیگر میکاپ ها خواهید شد.

دایره اعمالی که توسط میکاپ آرتیست های مختلف در حال انجام و خدمت رسانی به بانوان است بسیار بوده و تنوعی باور نکردنی را شامل می شود. اینان کسانی هستند که دوره های مختلف آرایشگری و میکاپ را گذرانده و انواع اعمال زیبایی پوست و مو و صورت را انجام می دهند. بانوان که همواره در طول تاریخ در پی کسب زیبایی بیشتر بوده اند با گسترش فعالیت ها و گستره ای که در زمینه زیبایی انجام می شود طرفداران این اعمال و خدمات زیبایی شده اند و دغدغه یافتن میکاپ ارتیست هایی را دارند که بتوانند در حصول این امر مهم یعنی زیبایی بتوانند یاری گر مناسبی برای آن ها باشند.

در این مقاله به طور دقیق و جزئی توضیحاتی چند در این خصوص خواهیم داشت. امیدواریم که این مطالب بتواند مورد استفاده عزیزان قرار گیرد.

نحوه انجام میکاپ آرتیست چگونه است؟

کسی که قرار است میکاپ آرتیست انجام دهد اول باید خلاق باشد و بتواند با یک نگاه به چهره فرد بتواند در ذهن خود نهایت زیبایی قابل پیاده سازی را روی چهره فرد تصور کرده  و همینطور به طیف رنگی، زیر سازی، نحوه زیباتر شردن جزء جزء صورت بدون نمایش آرایش و..آشنایی و تخصص کافی داشته و این مهارت ها را متناسب با تناژ رنگ صورت فرد هماهنگ می کند و در نهایت منجربه زیباتر شدن حقیق فرد می شود.

میکاپ چیست؟ میکاپ آرتیست کیست؟

برخی بلافاصله پس از آنکه با واژه میکاپ مواجه می شوند گمان می کنند که احتمالا به فعالیت پیچیده ای اشاره می کند و اینان تا شاید یک آرالیش ساده را حتی با میکاپ به اشتباه بگیرند. ( البته که فعالیتی تخصصی می باشد اما منظورمان در اینجا این است که آرایش کردن ساده ای است که برای اینکه بهترین نتیجه را کسب کنند پیشرفت هایی در نحوه انجام واستفاده از لوازم آرایشی به صورت تکنیکی را کسب کرده اند.) اما باید گفت میکاپ به فعالیت هایی گفته می شود که برای زیباسازی صورت انجام می شود. البته این فعالیت ها شامل جراحی ها، تزریق های مختلف و غیره، نمی شود بلکه لزوما باید با لوازم ارایشی انجام شوند.

میکاپ آرتیست کسی است که توانایی این را دارد با استفاده از لوازم آرایشی به صورت رنگ دهد و درجهت پررنگ کردن زیبایی های افراد و نیز کم رنگ کردن یا محو نقاطی که از زیبایی فرد می کاهند، تلاش کند.

نمونه-میکاپ-دنیای-چهره

مطالب مفید:

آموزش میکاپ حرفه ای

نمونه کارهای میکاپ دنیای چهره ها

تفاوت میکاپ  و آرایش

در زیباترین و معروف ترین آرایش ها، برای مثال فردی که چشمانی زیبا دارد زیباتر می شود و یا در آرایش لب، به نحوی که به صورت میاید با رژلب پررنگ تر و یا کمرنگ تر می شود و..

اما در میکاپ ممکن است فرد چشمانی عادی و معمولی داشته باشد اما یک حرفه ای میکاپ، آن را تا جای ممکن است به چشمانی زیبا تبدیل خواهد کرد، برای نمونه با زیرسازی های روی پلک، آرایشی که زیر چشم انجام می دهد، و در نهایت با آرایش زیرکانه چشم، منجربه زیباتر به نظر آمدن چشم می شود و شاید قابل مقایسه با قبل نباشد.

تفاوت میکاپ آرتیست با دیگر میکاپ ها در چیست؟

در میکاپ عادی هدف نهایی تنها زیباتر شدن فرد و برآورده کردن نیاز های مشتری با میکاپ می باشد. اما در میکاپ آرتیست قرار است به صورت هنرمندانه و زیرکانه با تجهزیات در دسترس تمام نقاطی از صورت که ممکن است غیر مستقیم بر چهره فرد اثر منفی بگذارد، اصلاح شده و حتی تبدیل به عنصری زیبا شود.

تا این جای کار مشخص می شود که یک میکاپ آرتیست حرفه ای فرد معمولی نیست و باید به خوبی از فرم صورت و نحوه ایجاد تعادل بین میکاپ و صورت و همخوانی با سن را برقرار کند.

میکاپ آرتیست بین المللی

در تمام جهان کسانی هستند که در زمینه میکاپ دوره های تخصصی را می گذرانند و پس از آن در حوزه های تخصصی و بین المللی به عرضه مهارت های خود می پردازند و حتی گاها به رقابت هایی در زمینه توانایی ها و میزان تخصص خود می پردازند.

پس از تحولی که در صنعت میکاپ رخ داد حال تعداد زیادی از بانوان هستند که به دنبال بهترین میکاپ آرتیست های ایران هستند و می خواهند برای مناسبت های مختلف خدماتی را دریافت کنند.

البته که دغدغه ها متفاوت است و برخی هستند که از این فضاها تنفری جدی دارند و تصورشان این است که انجام این فعالیت ها بسیار بیهوده و وقت تلف کردن است در حالی که با میکاپ صورت زیباتر شده بدون آن که کمترین آرایشی روی صورت آشکار باشد. به هر حال این مقاله برای کسانی است این فضا را جذاب یافته و حتی می خواهند در این مسیر هدف هایی را دنبال کنند، بسیار کمک کننده و مناسب است.

انواع میکاپ

ما در این عرصه با انواع میکاپ هایی روبرو هستیم که تخصص های مختلفی را شامل می شود. و هرکسی به تناسب علاقه ای که دارد در یکی از زمینه ها مهارت بیشتری نسبت به ان موارد دیگر کسب می کند.

  1. میکاپ اسموکی: تمرکز بیشتر در نواحی چشم است. این نوع از میکاپ شبیه به ارایش های هالیوودی است.
  2. میکاپ شاین : این نوع از میکاپ جذابیت و جلوه کردن های بسیاری را به همراه دارد.
  3. میکاپ برزیلی : در این نوع میکاپ، از رنگ های گر برای میکاپ استافده می کنند.
  4. میکاپ خلیجی : در این نوع از میکاپ، از فون ها ورنگ های تیره تر و تندتری استفاده می شود.
  5. و…

بسیاری دختران و زنان جوان برای مراسم های مختلف از جمله عقد و عروسی ماه ها پیش از مراسم به دنبال یافتن بهترین آرایشگاه میکاپ هستند تا بتوانند در مراسمی که قطعا برای هر نفر یکبار اتفاق می افتد، زیباترین باشند. خوش بختانه مراکز بسیاری در سطح تهران و کرج وجود دارد که به ارائه خدمات آرایشگاهی می پردازند و بسیار موفق هم عمل می کنند و کارنامه موفقی را در پیش چشم مراجعین خود می گذارند.

عروس سرا و سالن زیبایی دنیای چهره ها اماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات: خدمات زیبایی ناخن، کاشت ناخن، شینیون مو، رنگ مو تخصصی، صافی و احیای مو و.. با بهترین پرسنل می باشد.

جهت برقراری ارتباط با دنیای چهره ها، با شماره های ۸۸۲۱۱۵۷۶ – ۰۹۱۹۴۱۸۹۴۶۳ تماس بگیرد.
و یا به آدرس اینستاگرام دنیای چهره ها مراجعه فرمایید.

هزینه میکاپ آرتیست چه قدر است؟

یکی از مسائلی که در زمینه میکاپ ها مطرح است هزینه انجام آن هاست که باید گفت هزینه ثابتی ندارد. بلکه با توجه به حجم میکاپی که بر روی صورت انجام می شود و نیز بسته به موادی که مورد استفاده قرار می گیرد و در نهایت بسته به شخصی که این فعالیت را برای ما انجام می دهد میزان هزینه تعیین می گردد.

 سخن آخر

در پایان به عنوان حسن خاتمه باید به سمع و نظر عزیزان برسانیم که میکاپ هایی که هر روزه برای افراد متخلف و در جای جای جهان برای مشتاقان آن در حال انجام است بسیار جذابیت داشته و این هوس را در برخی از ماهاایجاد می کند که ماهم بتوانیم از این خدمات زیبایی استفاده کنیم. اما باید در نظر داشت که برای کسب زیبایی بیشتر مبادا با انتخاب نادرست میکاپ آرتیست دچار مشکلاتی شویم. پوست انسان حساس است مهم ترین عنصر در زیبایی چهره انسان  می باشد. پس بهتر است در انتخاب آرایشگر ونیز انتخاب آرایشگاه نهایت دقت را داشته باشیم. در این مقاله هرچند کوتاه قصد ما یک اشنایی اجمالی با این بخش از فعالیت هایی بود که در سطح جامعه ما به سرعت در حال رشد است و متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است. علیرغم در آمد بالایی که شاغلان در این وزه دارند ولی باید به تخصص و مهات شان تبریک گفت  زیرا که انصافا تلاش هایی در خور ستایش دارند.

پاسخ

هفده − 6 =

Call Now Button