info@donyayechehreha.com 4189463 (0919) - 88211576-7 (021)

بهترین آرایشگاه برای شینیون در تهران

بهترین آرایشگاه برای شینیون در تهران

تمام افرادی که حتی زیاد به دنبال انواع مدل مو و آرایشگاه های گوناگون نیستند، حتما مدل موی شینیون را شنیده اند، این مدل موی زیبا بسیار مورد توجه بوده و محبوب است اما سال های قبل افراد گمان می کردند این مدل مو، از رونق بیافتد  اما به مرور با اضافه شدن انواع مدل موی جدید شینیون و روش هایی برای زیباترشدن آن به صورت ترکیبی، شینیون امروزه بیش از گذشته مورد توجه و استقبال است. اما نکته ی مهم دیگر برای انتخاب مدل موی شینیون، آرایشگاه خوب برای شینون است که تاثیر بسزایی در نتیجه دارد باید حتما آرایشگاه حرفه ای بوده وانواع مدل موی شینیون را بشناسد.

نمونه-کار-دنیای-چهره

ویژگی های آرایشگاه خوب برای شینیون

همانطور که گفته شد مدل موی شینیون از زمان قدیم مرسوم بوده و تا حال حاضر پیشرفت هایی کرده است، اما یک مدل یکسان شینیون مو را می توان به صورت درست کرد که اصلا مورد رضایت مشتری نبوده و حتی مجبور به باز کردن آن قبل از مهمانی شود و اما همان مدل مو را می توان به صورتی درست کرد که بسیار زیبا و جالب توجه باشد، بنابراین میزان مهارت آرایشکر تاثیر مستقیم در زیباشدن مدل مو دارد:

  • آرایشگر شناخت کافی از وسایل و ابزار درست کردن مدل موی شینیون داشته باشد.
  • هر حرکت دست و میزان جابه جایی آرایشگر باتجربه، طبق اصول خواهد بود.
  • کسی که مهارت کافی داشته باشد به خوبی می تواند، با انگشتان دست به تنهایی مو را بسیار زیبا کند.
  • فرد ماهر به خوبی درباره نوع هماهنگی مدل موی شینیون با لباس، رنگ مو، سن فرد و.. اطلاع دارد.

انواع مدل شینیون

نوع های گوناگونی برای شینیون وجود دارد که در ادامه به برخی از محبوبترین انها اشاره خواهیم کرد:

  • شینیون کاغذی

این مدل شینیون مانند ورقه های کاغذ است به صورتی که ظرافت بسیار خاصی برای این مدل مو نیاز است تا ورق ورق بودن مو کاملا دیده شود.

  • شینیون مدل بافت

در این روش قسمت هایی از مو بافته شده و با قسمت های بافته نشده به صورتی بسیار زیبا ترکیب می شود که بافت مو نیز می تواند به روش های تیغ ماهی و.. بافته شود. این مدل مو این روز ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

  • شینیون نیمه باز

این شینیون قبلا در سایت دنیای چهره ها در مقاله آموزش شینیون توضیح داده شده است، بسیاری از افراد تمایلی به بستن کامل مو به علت نوع لباس، نوع آرایش و.. ندارند در این مواقع از شینیون مدل باز و نیمه باز می توان استفاده کرد که دراین روش جلوه ای خاص به مو داده شده در عین حال باز و یا نیمه باز است.

دنیای-چهره-ها

  • شینیون فرانسوی

در این روش، مو مانند حلزون در هم تنیده می شود و بسیار مهم است که آرایشگر حرفه ای بتواند موج ایجد شده از درهمتنیدگی مو را به وجود آورد.

  • شینیون اروپایی و ساده

این مدل شینیون در ظاهر بسیار ساده دیده شده در عین حال که بسیار زیبا است و در حین درست کردن آن از ابزار خاصی استفاده نخواهد شد، اما نیاز به مهارت خاصی داردد تا مو در عین سادگی شیک و زیبا دیده شود.

  • شینیون موی کوتاه

شاید جالب باشد بدانید شینیون برای موی کوتاه نیز به کار می رود و بسیار هم زیبا خواهد شد.

عروس سرا و سالن زیبایی دنیای چهره ها اماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات: خدمات زیبایی ناخن، کاشت ناخن، شینیون مو، رنگ مو تخصصی، صافی و احیای مو و.. با بهترین پرسنل می باشد.

جهت برقراری ارتباط با دنیای چهره ها، با شماره های ۸۸۲۱۱۵۷۶ – ۰۹۱۹۴۱۸۹۴۶۳ تماس بگیرد.
و یا به آدرس اینستاگرام دنیای چهره ها مراجعه فرمایید.

پاسخ

5 − چهار =

Call Now Button