info@donyayechehreha.com 4189463 (0919) - 88211576-7 (021)

بهترین آرایشگاه برای آرایش صورت

بهترین آرایشگاه برای آرایش صورت

نکته ی اصلی در یک میکاپ و آرایش خوب، ایجاد هماهنگی بین اجزای صورت برای آرایش و میکاپ  و همینطور انتخاب تم رنگی ا؟رایش مناسب باتوجه به صورت ، رنگ چشم و رنگ مو و.. اما از همه ی این عوامل مهمتر وجود یک آرایشگر حرفه ای و متخصص و ماهر برای انجام این موارد است، باوجود آنکه تجهزیات و وسایل آرایشگری نیز بسیارمهم است اما مورادی که قبلا ذکر شده، بسیار مهم تر هستند.

نمونه-میکاپ-دنیای-چهرهنحوه صحیح پوشاندن جوش های صورت با آرایش

اشتباه راجیی که بین افراد رایج است، پوشاندن جوش های صورت با کرم پودر است که این کار باعث برجسته تر به نظر آمدن جوش می شود و تنها جوش بی رنگ خواهد شد.اما چگونه می توان جوش را به طور کامل پوشانید؟ ادامه مطلب  را با ما همراه باشید.

به طور کلی نباید برای پوشاندن لکه ها، جوش و یا جای زخم و چین چروک بیش ازاندازه کرم پودر استفاده نمایید بلکه باید به صورت ظریف و ماهرانه این کار را انجام دهید. زیرا در این صورت علاوه بر برجسته کردن محل مورد نظر، چهره غیر عادی به نظر خواهد رسید.

توصیه می شود یک کرم هم رنگ صورت انتخاب کنید و کرم را روی صورت بگذاری به اندازه اندک و سپس کرم را مالش ندهید. برای این کار می توانید از کانسیلر های مخصوص پوشش دهی لکه و جش نیز استفاده نمایید.

در این حالت صورت ناهموار و برجسته نخواهد شد.سپس کرمی که قرار است به کل صورت بزنید را به همان اندازه ای که قبلا استفاده می کردید روی صورت قرار دهید و مالش دهید.

استفاده از رژلب مناسب

اگر لب باریکی دارید و تمایل دارید بزرگتر به نظر برسد، اصلا از رژ لب تیره استفاده نکنید، به طور کلی رژلب های روشن ب را برجسته تر  بزرگ تر نشان می دهند.

اگر لب بزرگی دارید هم زیاد از رژلب روشن استفاده نکنید تا تناسب اندازه لب با یگر اعضای صورت برقرار باشد.

بهترین آرایش برای پلک افتاده

اگرپلک باریک و افتاده ای دارید، خط چشم باریک بکشید و از سایه هایی تیره در پشت چشم استفاده نکیند. و برای سایه نیز از سیاه های روشن و در عین حال هماهنگ با دیگر اعضا و رنگ لباس، استفاده نمایید.

دنیای-چهره-هااستفاده از رژ گونه مناسب

استفاده از رژ گونه به میزان کافی و با رنگ روشن و مناسب، باعث جوان تر دیده شدن چهره خواهد شد. علاوه بر این برجسته کردن گونه ها، بر زیبایی چهره می افزاید.

اما به یاد داشته باشدی که بهاندازه از رژ گونه استافده کنید زیرا استفاده بیش ازاندازه و یا رنگ تیره به هیچ وجه توصیه نمی شود.

عروس سرا و سالن زیبایی دنیای چهره ها اماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات: خدمات زیبایی ناخن، کاشت ناخن، شینیون مو، رنگ مو تخصصی، صافی و احیای مو و.. با بهترین پرسنل می باشد.

جهت برقراری ارتباط با دنیای چهره ها، با شماره های ۸۸۲۱۱۵۷۶ – ۰۹۱۹۴۱۸۹۴۶۳ تماس بگیرد.
و یا به آدرس اینستاگرام دنیای چهره ها مراجعه فرمایید.

ابروهای پهن بهتر است یا ابروهای باریک

اگر ابرویی په ارید به هیچ وجه اقدام به باریک کردن آنهانکنید، زیرا ابروهای باریک شاید در نظر اول چهره را باز کند اما از نظر زیبایی چهره حالت تعادل و زیبایی خود را از ست می دهد.

چه میزان از کرم استفاده کنیم؟

اگر به مقدار زیاد از کرم استفاده نکنید، صورت شادابی خود را از دست نمی دهد، اما زمانی که چندین بار به مقدار زیاد کرم روی صورت می زنید، صورت حالت چرب و زننده ای پیدا کرده و زیابیی یا شادابی خود را از دست می دهد.

پاسخ

5 × 2 =

Call Now Button