info@donyayechehreha.com 4189463 (0919) - 88211576-7 (021)

آموزش مانیکور حرفه ای

آموزش مانیکور حرفه ای

معنی مانیکور مرتب کردن ناخن و رسیدگی به دست ها است و در کل می توان به آن آرایش دست گفت. بسیاری از خانم ها به دلیل رونق کار مانیکور و همچنین علاقه به ان امور زیبای به دنبال آموزش مانیکور حرفه ای هستند، دنیای چهره ها نکات آموزشی مهمی درباره مانیکور و نحوه شکرت در دوره های آموزشی مانیکور را ارئه می دهد.

دانستنی های جالب درباره ناخن و مانیکور

 ناخن های هر فرد در ماه حدود ۳ میلی متر رشد می کنند، سرعت رشد انگشتان پای شما کمتر از دستان شما است و همینطور سرعت رشد ناخن در فصل زمستان و تابستان متفاوت است.

 آیا می دانستید زمانی که ناخن شما نزدیک به ۷ میلی متر رشد کند باید به آن رسیدگی کنید و آن را مانیکور کنید در غیر این صورت ناخن شما ضعیف شده و ممکن است بشکند، مانیکور باید به گونه ای باشد که دست شما آسیب نبیند. عروس سرا و سالن زیبایی چهره بهترین مانیکورها را همراه با زیبا ترین دیزاین به صورت تخصص انجام داده و همینطور آموزش حرفه ای مانیکور را ارئه می دهد.

در این مقاله در مورد آموزش مانیکور و نحوه صحیح آن وسایل مانیکور و اینکه چگونه مانیکور کنید به شما توضیح میدهیم .

مطالب مفید:

آموزش حرفه ای پدیکور

نمونه کارهای مانیکور دنیای چهره ها

دوره های آموزشی سالن زیبایی دنیای چهره ها

آموزش مانیکور

مانیکور یک کار استادانه است و یک مانیکور عالی بسیار مهم تر از لاک زدن ناخن است برای انجام مانیکور از دست چپ شروع می کنیم، ابتدا لاک انگشت کوچک را پاک کرده و همینطور اطمینان حاصل کنید که لاک پاک شده تا جذب کناره های ناخن نشود سپس بار دیگر پنبه ی تمیزی رو ناخن کشیده شود تا از تمیزی ناخن و رنگ ندادن به کناره های آن مطمعن شوید .

سپس ناخن ها را به وسیله سوهان فرم دهید به این ترتیب که سوهان را در دست راست خود بگیرید و انگشت مشتری را با انگشت شست و اشاره ی دست چپ خود بگیرید، سپس با توجه به مدلی که مشتری می خواهد سوهان بکشید سوهان کشیدنتان را با ۲حرکت انجام دهید اول با ۲حرکت کم وکوتاه و بعد از آن با یک حرکت بلند سعی کنید سوهان به گوشه ناخن ها نخورد.

قدم بعدی چک کردن دوباره ناخن ها و رفع تیرگی زیر ناخن ها و در مرحله ی آخر لاک زدن می باشد .

نمونه-ناخن-دنیای-چهره

ابزار آموزش مانیکور حرفه ای :

روغن های خوشبو کننده : این روغن ها باعث آرامش در شما می شود و استرستان را کاهش می دهد.

موم پارافین : باعث می شود منافذ پوست باز شوند و پوست نرم تر شود همینطور با باز کردن منافذ اجازه ورود روغن های خوشبو به لایه های بیرونی را می دهد.

سفید کننده ناخن: این محصول برای سفید کردن سطح و زیر ناخن استفاده می شود .

خشک کننده های لاک : این محصول روی سطح ناخن اسپری شده  و باعث خشکی و بخار شدن لاک می شود.

لوسیون : پوست ناخن شما را مرطوب می کند.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

عروس سرا و سالن زیبایی دنیای چهره ها اماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات: خدمات زیبایی ناخن، کاشت ناخن، شینیون مو، رنگ مو تخصصی، صافی و احیای مو و.. با بهترین پرسنل می باشد.

جهت برقراری ارتباط با دنیای چهره ها، با شماره های ۸۸۲۱۱۵۷۶ – ۰۹۱۹۴۱۸۹۴۶۳ تماس بگیرد.
و یا به آدرس اینستاگرام دنیای چهره ها مراجعه فرمایید.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

 قیمت مانیکور

قیمت و هزینه انجام مانیکور ناخن به فاکتورهای متنوعی از جمله نوع مانیکور، مهارت آرایشگر و خلاقیت های وی و … بستگی خواهد داشت. به همین دلیل بسته به نوع سفارش و هدف شما و بسته به میزان خلاقیت آرایشگر، همچنین میزان جزئیات کار و ظرافت و زیبایی مانیکور انجام شده می توان به میزان هزینه دقیق مانیکور پی برد.

پاسخ

پنج − یک =

Call Now Button