info@donyayechehreha.com 4189463 (0919) - 88211576-7 (021)

آموزش حرفه ای احیای مو و صافی

آموزش کراتین صافی و احیای مو در آکادمی دنیای چهره ها

دوره های آموزش حرفه ای  احیای موو صافی توسط آکادمی دنیای چهره ها ارائه شده است،  امروزه صاف کردن  واحیای مو از جمله پرطرفدارترین خدمات زیبایی و همینطور درمانی در آرایشگاه  ها مطرح است. در دوره های آموزشی دنیای چهره ها، موارد مهمی از جمله : کراتین مو، ریباندینگ، پلکس تراپی،بوتاکس مو و.. به صورت حرفه ای و تکنیکی آموزش داده خواهد شد.

سرفصل های آموزشی صافی و احیای مو :

  • در این دوره جدیدترین متدهای صافی و احیای مو و کراتین مو و.. با بهترین مواد با درجه عالی در دنیا بدون هرگونه گاز سمی و یا بوی آزاردهنده و با ارائه مدرک و گواهینامه تخصصی، ارائه خواهد شد.
  • آموزش ویتامینه کردن مو
  • آموزش حرفه ای صافی موی دکلره شده و یا آسیب دیده
  • آموزش حرفه ای پلکس تراپی
  • آموزش حرفه ای بوتاکس مو
  • آموزش حرفه ای کراتینه صافی
  • آموزش حرفه ای ریباندینگ

دوره مقدماتی آموزش احیای مو

در این دوره آموزش مقدماتی، از آشنایی با انجام هر نوع خدمات مورد نظر در صافی و احیای مو تا نحوه به کارگیری این تکنیک ها به صورت عملی.

دنیای-چهره-ها

دوره حرفه ای آموزش احیای مو و صافی

در این دوره علاوه بر آسنایی با ابزار و تجهزیت و خدمات مورد نظر می تانید تحت نظارت یک مربی حرفه ای احیای مو و با استفاده از جدیدترین متدها صافی و احیای مو را به صورت عملی در محیط حرفه ای و واقعی اجرا کند.

عروس سرا و سالن زیبایی دنیای چهره ها اماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات: خدمات زیبایی ناخن، کاشت ناخن، شینیون مو، رنگ مو تخصصی، صافی و احیای مو و.. با بهترین پرسنل می باشد.

جهت برقراری ارتباط با دنیای چهره ها، با شماره های ۸۸۲۱۱۵۷۶ – ۰۹۱۹۴۱۸۹۴۶۳ تماس بگیرد.
و یا به آدرس اینستاگرام دنیای چهره ها مراجعه فرمایید.

 

هزینه دوره احیای مو و صافی چه قدر است؟

هزینه آموزش دوره ی آموزش احیای مو باتوجه به زمانی که دارید این مطلب را میخوانید ممکن است کمی تغییر کرده باشد.

 اما به طور کلی  هزینه ی دوره آموزشی صافی و احیای مو در آکادمی دنیای چهره ها از یک میلیون تومان تا یک و نیم میلیون با ارائه گواهینامه و مدرک فنی حرفه ای می باشد.

تخفیف ویژه برای دوره ی آموزشی احیای مو

آکادمی دنیای چهره ها ممکن است در فصول خاصی پکیج هایی را همراه با تخفیف برای آموزش صافی مو در نظر بگیرد که می توانید با دنیای چهره ها تماس گرفته و از اخرین هزینه و تخفیفات مطلع شوید، در ضمن  با شرکت در دو دوره ، ازتخفیفات ویژه ای برخوردار خواهید شد. برای اطلاع از تخفیفات و دوره آموزش احیای مو مطلب دوره های آموزشی دنیای چهره ها را مطالعه کنید.

نتیجه:

اگر علاقه به یادگیری صافی و احیای مو دارید و دنبال شرکت در دوره های آموزشی احیای مو دنیای چهره ها هستید، می توانید جهت اطلاع از زمان برگزاری دوره های آموزشی و هزینه ی آن ها  از طریق راه های تماسی که در زیر ارائه شده است با دنیای چهره ها تماس بگیرید.

پاسخ

20 + 10 =

Call Now Button