info@donyayechehreha.com 4189463 (0919) - 88211576-7 (021)

آرایشگاه خوب برای رنگ مو در تهران

آرایشگاه خوب برای رنگ مو در تهران

ما به راحتی می توانیم، با کوتاه کردن مو، تغیر سبک و مدل آن، تغییر رنگ مو و…تحولی بسیار مناسب در مو و حتی چهره خود ایجا کنیم.اما اکثر خانم ها ممکن است در گذشته تجربه تلخی از رنگ مو داشته باشند و یا انتظار رنگی که داشته اند، درنیامده ویا آسیبی به موی آن ها وارد شده است. آیا می توان رنگ مو را بدون هرگونه آسیبی تغییر داد؟ یک آرایشگاه خوب برای رنگ مو چه تکنیکی را به کار می برد؟ در ادامه مطلب سایت دنیای چهره ها، نکات بسیار مهمی درباره رنگ مو وفرآیند آن بیان می شود.

رنگ مو و فرآیند رنگ کردن مو کاملا تکنیکی است و باید توسط فردی باتجربه و مسلط انجام شود، بنابراین اگر تمایل به این کار دارید حتما به دنبال بهترین آرایشگاه برای رنگ مو باشید ، تا موهای خود را بدون هرگونه نگذانی به آن بسپارید.

رنگ کردن مو

رنگ آمیزی مو ازمحبوب ترین روش های زیبایی و آرایشی است که برای مو انجام می شود، به صورتی که اغلب خانم ها در طول زندگی،حداقل چند بار موی خود را رنگ کرده اند، اما تجربه های متفاوتی از آن دارند.

شینیون- ویکتوریا -آمبره- بژ

مقالات مرتبط:

آموزش تکنیکی بالیاژ و آمبره

ناخن و انواع طراحی آن

 

اثرات رنگ مو بر زیبایی

رنگ مو می تواند در تنظیم هرچه بیشتر زیبایی صورت، جلوه بیشتر رنگ چشم، تیره و روشن به نظر آمدن رنگ پوست موثر بوده و به طور کامل می تواند کل ظاهر را تغییر دهد،اما در صورتی که تاثیری روی سلامت مو نداشته باشد.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

عروس سرا و سالن زیبایی دنیای چهره ها اماده ارایه حرفه ای ترین و متنوع ترین خدمات: خدمات زیبایی ناخن، کاشت ناخن، شینیون مو، رنگ مو تخصصی، صافی و احیای مو و.. با بهترین پرسنل می باشد.

جهت برقراری ارتباط با دنیای چهره ها، با شماره های ۸۸۲۱۱۵۷۶ – ۰۹۱۹۴۱۸۹۴۶۳ تماس بگیرد.
و یا به آدرس اینستاگرام دنیای چهره ها مراجعه فرمایید.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

اثرات خطرناک رنگ مو بر سلامتی مو

بسیاری از مارک های رنگ مو از مواد خشن و یا شیمیایی بسیار نامناسب تشکیل شده اند، که باعث آسیب شدید به مو می شود، اما رنگ موهایی نیز وجود دارد که از موادطبیعی و کاملا سازگار و حتی تقویت کننده مو، هستند.

مزایای رنگ مو مناسب

استفاده از رنگ مو خوب و همینطور به کاربردن رنگ موی مناسب با روشی استاندارد و طبق اصول حرفه ای ، علاوه بر آن که سلامت مو را حفظ می کند منجربه داشتن موهایی قوی، براق و زیبا خواهد شد.

در حقیقت یکی از فاکتورهای اصلی برای ارزیابی سلامت مو، درخشش مو است.در حالی که مواد شیمیایی نامناسب می تواند به سلامت مو آسیب بزند و آنرا ضعیف و شکننده کند.

بنابراین اگر به دنبال تغییری در رنگ مو و همینطور افزایش سلامت و حتی شادابی موهای خود هستید، با یک آرایشگاه و سالن زیبایی خوب برای رنگ مو مشورت کرده و یا تحت نظارت آن ها  تغییر رنگ مو را انجام دهید.

 

 

پاسخ

2 × چهار =

Call Now Button